110

Procházíme v těchto dnech silnými změnami, které se dotýkají všech rovin mezi životem a smrtí. Odehrálo se toho mnoho od válek, přes různé nemoci, rozpady rodin, obviňování a ukazování prstem, manipulaci, ztracení hodnot a ničení přírody. Ale stvořili jsme také mnoho krásného a důležitého. Život byl a stále je rozmanitý a barevný.
Mnoho z nás je nyní lapeno ve strachu, nejistotě, ale také vzteku, agresivitě a podezřívavosti vůči druhým. Šíří se, ale také mnohem větší a hlubší síla lásky, víry, naděje, důvěry, soudržnosti a podpory.
Každý z nás má “právo duše”, zvolit si, kterou cestou chce v těchto dnech kráčet. Pro každého z nás je to vlastní sebereflexe toho, co všechno je potřeba ještě být viděno a cítěno. Na co jsme zapomněli. Mnoho z našich zranění, dětských duševních bolístek, nenaplněných potřeb nebo traumat se otvírá. A my máme volbu bud’se tomuto vnitřnímu procesu otevřít nebo znovu uzavřít. Nést ho v sobě nadále a potvrdit sami sobě jaké jsme byli tenkrát a jaké jsme i teď lidské oběti. A nebo můžeme se vším strachem, obavou, zlostí říct tomu NOVÉMU ANO!
Bojím se a nevím, ale stojím tu celý/celá, jako spirituální bytost, která si na tento svět přišla pro lidskou zkušenost. Jsem větší než strach, zranění i zlost mé osobnosti. Jsem láska!
Abychom toto dokázali, je důležité vrátit se domů do svého srdce. A z tohoto místa se rozpomenout na okamžik zrození. Na sílu, které jsme v den našeho zrodu museli důvěřovat a nechat ji proniknout do každé buňky našeho těla – JINAK BYCHOM SE NENARODILI!
Pro mnohé z nás byly chvíle zrození náročné a pro jiné méně náročné. Ale všichni jsme té síle tenkrát řekli ANO.
A díky našemu ano se odehrálo “VELKÉ ZROZENÍ” lidského člověka. Byla to mocná a posvátná chvíle zrození lidské síly. A právě k této posvátné síle se musíme v těchto dnech vracet, znovu si na ni rozpomenout, procítit ji v každé buňce našeho těla, předat ji důvěru a volat ji zpět.
Pak znovu ucítíme ten posvátný okamžik této síly a v celé naší existenci v každé naší buňce, v naší mysli, srdci i duši se znovu rozezní touha života, který říká ANO ať se kolem mě děje co se děje. Já chci žít!
Naše planeta je božským lůnem a nikdy víc jsme s tímto lůnem nebyli spojeni a necítili ho tak, jako právě v těchto dnech. Cítíme každý její tep, každou její kontrakci, každý její nádech i výdech.
Představte si, že v tomto božském lůnu naší planety leží nádherný lidský plod, který cítí, že již brzy projde “porodními cestami” a tak se připravuje. I my se připravujeme.
A tak, jako při porodu ženy dochází k mechanickým a fyziologickým změnám, které připraví miminko na jeho první nádech, připravuje se celé lidstvo na svůj NOVÝ první nádech a výdech.
To, co je teď důležité, je důvěřovat naší planetě, že v jejím lůně jsme v bezpečí, že nás vyživuje tím nezdravějším a nejhodnotnějším, co v sobě má. Že nás miluje, podporuje a hlavně cítí. Cítí každý náš pohyb, strach, paniku, ale také sílu skrze kterou v jejím lůnu rosteme a vyvíjíme se. Cítí naši touhu ŽÍT! Nikdy nás neopustí. Ona tu je jako naše velká matka.
A tak nás chci pozvat k tomu, abychom se opravdu rozpoměli na tuto sílu, skrze kterou tu dnes všichni jsme. Na sílu, jenž nás podporovala, když jsme tenkrát přicházeli na svět. Na sílu, které jsme se tenkrát zavázali a řekli ANO. A díky tomu jsem se narodili.
My ženy máme přirozeně mnohem větší možnost rozpomenout se na tuto sílu díky našim porodům, kterými jsem prošly a dále procházíme, když rodíme naše děti. Proto volám všechny ženy na celé planetě, i ty co ještě nikdy žádné dítě nerodily (každá žena, i ta co nikdy nerodila ví přirozeně, jak porodit své dítě), ty co se v těchto dnech na porod třeba chystají i ty co už porodily, aby se ladily na své ženské lůno a skrze něj procítily ve svém těle lůno matky země. Aby z tohoto místa meditovaly, modlily se a tvořily v něm bezpečný prostor pro všechny lidi na celé planetě.
Udělejte si čas a nechte ve svých lůnech spočinout znovu své děti i muže! Dopřejte jim čas a nechte je schoulit se v tom nejbezpečnějším a nejmilostivněšjím prostoru každé ženy. Buďte otevřené, láskyplné a věřte v zázraky vesmíru. Zvěte do svého lůna mnohem víc své muže a nechte je rozpomenout si….????????Skrze přijetí, ládsku a odevzdání ženy, každý muž najde mnohem snadněji cestu do svého sdrce a rozpomene si na vesmírnou sílu, která nás teď všechny volá.
Pojďme společně porodit NOVÝ ŽIVOT, NOVÝ SVĚT????????
Připravovali jsme se dlouho! Nyní přichází čas….Jsme v tom všichni. Lůno planety země, příroda, ženy, děti i muži.????????
JSME PŘIPRAVENÍ! A vy co nejste, nevadí, jste v tom s námi…dejte nám důvěru, spolupracujte, naslouchejte, nebojujte, ponořte se a odevzdejte většímu…????????
Děkuji vám všem, kteří víte a cítíte a děkuji i vám všem, kteří nevíte a necítíte – všichni jsme jedno.????????
Modlím se a v důvěře padám do neznáma.????????

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account