Co si pamatuji, vždy jsem chtěla změnit svůj život. Měla jsem velké sny a plány, četla jsem knížky a články, které mi měly pomoct k uskutečnění těch snů. Ale málokdy jsem se přiměla k nějaké změně. Většinou jsem článek přečetla a za chvilku na vše zapomněla.
Až na mne jednou na Facebooku vyskočila fotka knížky Podnikání z pláže. Ten název mne hned zaujal. To bylo něco, co by se mi líbilo. Miluji  slunce, moře, palmy.  Mé sny se rozjely naplno.
Velmi mne zasáhl příběh Stáni. Když popisovala, jak nespokojená byla se svým životem na pošmourném ostravském sídlišti a v kapse měla posledních 40 korun, za které měla koupit večeři pro děti, připadalo mi, jako by psala o mně.
Hned jsem si knihu Podnikání z pláže objednala a byla jsem nadšená. Tahle knížka mne jako první opravdu inspirovala a konečně donutila začít pracovat na změnách.
Viděla jsem konkrétní příklad, jak to jde a jak bych to chtěla i já. Vždyť to, co se Stáně podařilo, byl i můj sen. Dnes je ze Stanislavy Mrázkové úspěšná podnikatelka, která vydělává nemalé peníze, i když zrovna vůbec nepracuje.  Je finančně nezávislá a užívá si života. Proč by se mi to nemělo také povést?
Konečně jsem začala měnit svůj život a plnit si své plány. Proto doporučuji, kdo máte podobné sny, přečtěte si tuto úžasnou knížku. Určitě bude inspirovat i vás.
Já se díky ní odpíchla ode dna a začala měnit svůj život. Jak se mi to podařilo, se dozvíte v e-booku Vzlétnout k oblakům.
Líbil se vám článek? Dejte like, nebo se rovnou staňte fanoušky stránek Vzlétnout k oblakům na FB.
Tip na další zajímavé čtení, stahujte zdarma:
Jak na únavu

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account