Prezentující mají vášeň pro nejrůznější obory, a jejich vášeň je jim často nejen potěšením, ale odměňuje je i nejrůznějšími úspěchy. 

Marek Šalanda cestovatel, rekordman, objevitel, manažer každého svého kroku, který vášnivě rád chodí po světě pěšky.
Marek Šalanda cestuje na kole a pěšky už skoro 30 let. Stal se jedním ze známých českých cyklocestovatelů a získal přezdívku “manažer na kole”. To proto, že ho živil management v menších, větších a ještě větších firmách, kterým pomáhal se získáváním a obsluhou zákazníků. O svých cestách napsal desítky článků a mluvil o nich na mnoha besedách a přednáškách.

V roce 2015 ale vyrazil na svoji první delší cestu pěšky. Přestože říkával, že ho nebaví chodit, že je to “pomalý a upachtěný”. Za 3 roky se mu ale stalo chození vášní. Ročně ujde pěšky kolem 3 000 km: A nejenže chodí, ale také se potkává s lidmi a jejich příběhy vypráví živě přímo z cesty v Českém rozhlase. A manažerem zůstal, dnes už má svoji vlastní firmu BlackFields, která pomáhá svým partnerům s obchodem a marketingem – prostě aby k nim přišlo víc nových zákazníků. Marek totiž očividně ví, jak jim prošlapat cestičku.
Předprodej vstupenek zde: https://vstupenka.net/udalosti/pechakucha-night-vol-7-vasen/
Co myslíte? Dorazí Marek i na PechaKucha Night do Žďáru nad Sázavou pěšky?
A chcete vědět  jakou vášeň mají další rezentující ?
Čtete zde : http://www.zenysro.cz/blogy/osobni-rozvoj/pechakucha-night-zdar-nad-sazavou 
27.1. v 19.00 v Městském divadle se na Vás budeme těšit!
Váš team Pecha Kucha Žďár nad Sázavou
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account