Pět kroků, jak se vyhnout syndromu domácí puťky: Cesta k sebelásce a radosti

.. sama pro sebe jsem si napsala přikázání v rámci boje se syndromem ,,puťky domácí,,:

Přikázání první: Všechno dělej vesele a s láskou

Jak říkají filosofové, co je uvnitř je i venku! Když se raduješ ze světa a užíváš si každou minutu svého života, stáváš se i ty sama pěknou a přitažlivou – jak pro lidi kolem, tak pro svůj úspěch. Dobrá nálada se od tebe jako kola na vodě šíří na všechny okolo tebe. Jen zamračené ,,puťky domácí,, zapomínají, že šťastné maminky mají šťastné děti a šťastné ženy mají šťastné muže.

Přikázaní druhé: Zařadit ženské radosti do kategorie životně nutných

Vytvořte ,,fond pro podporu vlastního sexy zjevu,, a šetřte peníze na nejrůznější ženské radosti. Rozmazlujte se ženskými věcičkami jako parfém, krajkové kalhotky, nový lak na nechty nebo ročním předplatným na ženský časopis. Ženskost! Šarm! Koketování! Schopnost přivést k šílentví! Žádná ,,puťkovitost,,!! Inspirace?? Angelika dnešní doby! Vlastnit pocit, že když chceš, dokážeš se odvázat a naplnit své buňky vzrušením a radostí. A to nezávisle na věku!

Přikázání třetí: Je mi jedno co si o mě myslí jiní, hlavní je, co si myslím o sobě já

A smýšlet o sobě je třeba pouze kladně. Jestli si snad někdo myslí něco jiného, je to jeho problém. ,,Co si lidé pomyslí,, dělá starost pouze ,,puťkám,,. Vzpřímená záda, lehký krok, brada vzhůru: copak může někdo pochybovat? Zdravé sebevědomí je nejlepší ,,zbraň,, na pohledy jiných.. šťastná, úspěšná, dokonalá, zářící.. toť takovéto hodnocení!

Přikázání čtvrté: Vysokým podpadkům a sexy oblečení klidně i s dítětem v náručí – ANO! Zašitým legínám a beztvarým oděvům i když manžel není doma – NE!

Víte, že největší množství rtěnky na světě spotřebují ženy v… ne, to neuhádnete! Ve Spojených Arabských Emirátech! Dlouho jsem nechápala, jak je to možné!? Vždyť chodí zahalené v parandže! Je to ovšem jednoduché. U nás se ženy upravují, když jsou ven, do práce, na návštěvu. Doma před manželem chodí neupravené, nenaličené a mnohdy i neučesané s flekem na tričku.. Ale tam je to naopak. Pro lidi venku se nijak zvlášť neupravují, zato doma, pro manžela a nejbližší – vypadají jako královny. To jen ,,puťka domácí,, prohlásí, že to není zapotřebí, že má moc práce, je moc unavená či to nikdo neocení! Takže zapojit fantazii, prolistovat Kámásútru, pročíst tantrická učení a zkusit arabské tance.

Přikázání páté: Existuju a to už je samo důvodem k radosti

Žádná taková na světě není a NIKDY nebude! Uznejte, že je přímo zločinem cítit se nešťastně a ubíjet v sobě všedními a často jen vymyšlenými problémy neopakovatelnou ženskou individualitu a měnit se na tlustou, zapšklou, vrásčitou, beználadní ,,puťku domácí,, Takže milovat sebe samu, radovat se, dělat bláznivé kousky jako jezdit v bílých džíncách se svým synkem na dětské skluzavce, pouštět bubliny z oken paneláku, překvapit manžela ve sprše a třeba týden neuklízet a nedělat jen ,,hospodyni v zástěře,,.. to totiž nezvládne jen ,,puťka domácí,,!

 

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account