Dnes bych Vás ráda seznámila s eshopem NuSpring. 

Někteří možná již znáte, protože se jedná o zavedený obchod již několikátým rokem. Ovšem tu jsou tací, kteří neznají a proto jsem se rozhodla napsat tento článek. 😀

Najdete zde přírodní kosmetiku, čistící prostředky a také zerowaste produkty (tedy bezobalové, nebo z recyklovatelných materiálů, které šetří planetu a životní prostředí).

*enzo*

Hrozně se mi líbí přístup a celkové vystupování obchodu, za to může pár skvělých lidiček, kteří ho vedou. Všichni, ale mají se všemi produkty zkušenosti a o tom co budou nabízet dál rozhodují právě oni! Stále vyhledavají nové značky a produkty, které testují a rozhodují se zda jsou vhodné a dost dobré. Zkoumají především složení produktů, ale i to jak jsou vyrobeny a za jakých podmínek.*gift*

Někdy ale zjistí, že jsou lepší, než ty co nabízí a svůj sortiment okamžitě změní. Cože mě samoutnou strašně mile překvapilo.*heart* Takovýto přístup by měl mít každý obchodník (nejen nabízet to co mu něco přinese).8-)

*enzo*

Teď konkrétněji k tomu co vše je v tomto obchodě k mání.

  • Přírodní kosmetika všeha druhu (ženy, muži, dětí, parfémy, líčení, atd…)
  • Produkty pro nastávající maminky a děti (kosmetika, hračky, stravování,..)
  • Eko drogerie (vše co v domácniti běžně užíváte)
  • Zerowaste (hrnky, lahve, nakupování, domácnost, odpadky,..)
  • Potraviny
  • Zdraví (esence, oleje, svíčky, roušky,…)
  • Dárkové produkty

*enzo*

Poradenství

Pokud máte konkrétní problém, nebo otázky. Nejste si jistí jaký produkt zvolit, každý všední den nabízí poradenství zdarma. 

Můžete zanechat zprávu přímo na webu, nebo kontaktovat kompetentní osobu která je uvedena v horní liště stránky Nuspring.cz 

*enzo*

Pomoc

I Vy můžete pomoci, kdo je z Prahy nebo okolí. Protože tento obchod dbá na šetření životního prostředí, prosí o např. použité krabice, noviny, papírovou drť nebo krabicovou.

*enzo*

Mrkněte se určitě i na blog, najdete tam spousty užitečných rad, tipů i triků. 

 

Na první nákup v hodnotě nad 1000 Kč od nás získáte 100 Kč slevu. Stačí se přihlásit k odběru novinek v dolní části webu.

*heart*

https://www.nuspring.cz/
 
 

www.instagram.com/petrusebartysova

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account