104

Je to již několik měsíců, co se mi ozvala VendulkaB | fanoušek života. Měla bych pro tebe, zrzko, prácičku. Tvé texty mají dynamiku, jakou potřebuji. 
       Navázat spolupráci s činorodou osůbkou, která srší nápady a neváhá být aktivní a poprat se se všemi nezdary – jasná zpráva! 
 
Navíc mé naladění na pozitivní psychologii se krásně protklo s tématikou Vendulčiných projektů – a výsledkem je: Pohoda. Chill out. A když na mě vybalila celý svůj nápad s krabičkou, jež není Pandořina, ba právě naopak, ihned mi vlétla tužka do ruky a psala. Skoro se až cítím nezaslouženě – šlo to prostě samo. 
 
       Jsem přešťastna, že se vše povedlo realizovat a nejeden človíček mohl mít úsměv na tváři ještě před Vánoci. Tahle krabka neškodí zdraví a nezpůsobuje rakovinu. Jen je rizikem příval silné pohody a klidu. To vzbuzuje rychlý návyk a neschopnost s tím přestat. Obsahuje samé zdravé přísady jako je například ovocný lahodný čaj. Zkrátka po otevření probudí a rozvášní všechny smysly. A to má smysl!
 
Děkuji za možnost se na projektu podílet a pevně věřím, že to není naše poslední společné dílko s Vendy! Jen tak dál!
 
I já se dočkala své pohody, která sice dorazila se zpožděním, ale přeci. A jak se říká, lépe pozdě, než-li později. Takže calm down and relax! 🙂 *heart* *wine*
 
zrzka-drzka.cz

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account