Pak nemáte v duši dostatečné ticho na to, abyste své odpovědi mohli slyšet. Každý člověk, který je pokročilý v osobním rozvoji, Vám řekne, že existují metody, které Vás naučí, že si večer položíte otázku a ráno znáte odpověď. A to se prý dokáže tréninkem naučit každý. 🙂 Sám Sokrates řekl.
Život o kterém se nepřemýšlí, nemá smysl žít.
A měl pravdu. Pokud se nedokážete zastavit a podívat se na svůj život v klidu, jen těžko něco změníte. Proto se každý, kdo se do osobního rozvoje pustí, dřív nebo později uchýlí k meditacím. Ty nám totiž pomáhají nalézt vnitřní klid, tedy i vnitřní ticho a lépe se nám tak seřadí myšlenky. Není to jenom o tom splnit si přání nebo se cítit lépe. Osobní rozvoj toho přináší mnohé:
    Poznáte sami sebe a najdete svůj hlas i sebevědomí. Pustíte zázraky do svého života. Zlepší se Váš život po všech stránkách. Najdete štěstí a klid, které nejsou pomíjivé…

 

Odpověď z nitra Plus s tím vším ruku v ruce najdete odpovědi na svoje otázky. 🙂 Spojíte se totiž snadněji se svou intuicí a hned po ní následuje myšlenka s odpovědí, které si konečně všimnete. Určitě se Vám v životě stalo, že jste nad něčím přemýšleli a pak z ničeho nic to bylo jasné jako facka. 🙂 Přišlo to tak náhle a bylo to možná i tak jednoduché, že jste si říkali, proč Vás to nenapadlo dřív. 🙂 A to je ono. Uslyšeli jste. Všechny odpovědi na svoje otázky totiž máte uvnitř sebe. Nejsou tam venku. To nitro Vám řekne, jak je to pro Vás nejlepší. Stačí věřit tomu, co ve Vás je. Vím, že si rádi a často sami sobě lžeme do kapsy, ale jaký to má smysl? Pokládáme si těžké otázky jako :
    Proč se to děje zrovna mně? Proč mě nemiluje? Co se to stalo?
  A přitom víme – uvnitř to prostě víme – kde byl nebo je zádrhel. Jenom si to nechceme přiznat. I toto přichází, pokud na sobě pracujete. Jste silnější, než kdy dřív. Pravda pro Vás není děsivá, je osvobozující – přináší odpovědi i na ty největší otázky. A pak se zase stane, o čem dnes spolu mluvíme – máte otázku, ale znáte i odpověď. 🙂 Pokud potřebujete i tak pomoci s odpověďmi na nějaké Vaše otázky, tak se na mě neváhejte obrátit. Jsem ráda, že jsem mohla oslavit svou první stovku klientů a samozřejmě jedeme dál. 🙂 Aktuálně mám 2 volná místa na osobní rozvoj a 1 místo pro Vaši kariéru – bližší informace ke konzultacím najdete na tomto odkaze >>. Vaše Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account