Vyrábím lehoučké, něžné šperky z PET lahví už 3 rokem. Jednoho dne mi zavolala Lucie Fürstová, reportérka Český rozhlas Liberec, že by se mnou ráda udělala rozhovor. Nesmírně ráda jsem přijala. Položila telefon a vše mi došlo. Vždyť vůbec neumím veřejně mluvit. Neřeknu souvisle jedinou větu a jsem trémistka..pomoc = panika. 😀
Lucie za pár dní přijela, byla úžasná, milá, vše krásně vysvětlila. Když se něco nepovedlo, hned se to natočilo znova a její profesionální práce, jak dělala rozhovor, jako by byla na návštěvě u kamarádky, ze mě setřásla obavy. Dokonce jsem se ani nezakoktla, jak to mám ve zvyku. 🙂 Natočila překrásné video, vyfotila fotky, a když se reportáž objevila na internetu (v rádiu jsem jí nestihla), chvilku jsem se přemlouvala, než jsem klikla na šipku přehrát.

Musela jsem se uklidit do jiné místnosti, abych byla úplně sama. Pustila jsem jí.. a po 10 vteřinách poslechu volá Lucie: “Dobrý den, už je to na netu.” 😀 „Ano, právě si jí pouštím a mám docela dobrý i hlas“ Povídám a směju se. Soudě podle hlasu na domácích videích a různých záznamech kde to byla hrůza. Ulevilo se mi, dopadlo to krásně, klobouk dolů, před její prací a co to všechno obnáší, vytvořit to vše, vyházet chyby, nastříhat, vložit pod zvuky a nevím co vše možné.

Z celého srdce děkuji za nezapomenutelný zážitek, a jestli Vám někdy zavolá Lucie, nemějte vůbec strach!
Blog jsem napsala, abych si uchovala vzpomínku a jako poděkování.
Článek s reportáží a videem zde:
https://liberec.rozhlas.cz/kvetinove-sperky-z-pet-lahvi-vyrabi-vera-z-liberce-7203218
Mé šperky na facebooku:
https://www.facebook.com/VeraBelinovaSperky
web:
www.sperkyzpet.cz
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account