108
Krásný večer, milí Tvůrci. <3
 
Dneska máme takový slavnostní den… je totiž den podzimní rovnodennosti, podzimní svátek Mabon. <3 ????????????
 
Kdysi jsem tohle podzimní období neměla moc ráda, protože mi přišlo hodně ponuré a depresivní. Pak jsem ale přijala, že bez konců nemohou být nové začátky a naučila jsem se milovat všechna roční období. ????
 
O čem vlastně toto období je? Krása tohoto svátku spočívá v jeho moudrosti. Ve stažení síly do sebe, abychom bilancovali a zkoumali celý rok před tím, než ho uzavřeme, rozloučíme se s ním a v jeho popelu necháme vzejít něco nového.
 
Když vezmu v potaz tranzity, které nás od příštího týdne čekají, tak vnímám, jak vše krásně ladí a je v jednotě… Mabon je o uzavírání, o stejném stahování sil do svého nitra. Z pohledu lidské energetiky je tato životní energie – čchi stahována do ledvin a síla a zásoba této energie udává a vyživuje kvalitu a sílu našeho Života, stejně jako míza vyživuje strom.
 
Ledviny jsou naopak symbolem vztahů a také strachů: a obě tyto témata zde máme ke zpracování, protože až do 4.11. budeme v kvadratuře vztahů, kdy 27.9. budeme Vesmírem vedeni k tomu, abychom si zvědomili VŠECHNY své možné (i nemožné) strachy a přehodnotili jsme své pohledy na ně.
 
4.11. nás pak Hádes uvede do podsvětí: dostaneme se do těch nejhlubších rovin naší Psyché, abychom objevili svou sílu, kterou získáme, pokud se svým strachům postavíme čelem, namísto toho, abychom se jimi nechali brzdit a svazovat (na toto období jsem vypsala včera termín webináře na téma Strach jako přítel a učitel, tak koukněte zde https://www.myjsmetvurci.cz/kurzy/objednavka-seminar-strach-jako-pritel/).
 
Ledviny jsou párovým orgánem plic, které jsou spojené s elementem vzduchu, který představuje naší Duchovní rovinu, jíž máme posílit a věnovat pozornost.
 
Hádes otevře brány naší tvůrčí energie, otevře nám Cestu k naší spiritualitě a naší Duši, abychom uzavřeli svůj roční cyklus změny a proměny. A že nás letos těch témat čeká.
 
Chcete-li probudit svou sílu a přečkat v klidu, pohodě a síle nadcházející měsíce, je ideální stáhnout pozornost do sebe stejně tak, jako to dělají stromy v Přírodě a využít tuto sílu na puštění všeho, co vás svazuje, co vám neslouží a co vás brzdí, a to zejména na poli vztahů a strachů.
 
Protože to vše vám může přinést mnoho síly a energie pro příští období, a že v něm té síly budeme potřebovat dost. ⭐️
 
Ať je síla s námi, Tvůrci! Hodně moudrosti nám všem. <3
S Láskou Lenka ????
 
https://www.myjsmetvurci.cz/moudry-mabon/

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account