Není nic krásnějšího než objevit svůj talent. Práce v našem talentu je to, co nám prodlužuje život, zrychluje tep a prozáří život. A skupina lidí, kteří se rozhodli vystoupit, ze svých životů, které jim nevyhovovali a dovolili se živit tím, co milují, jsou lidé živící se svojí hand made tvorbou.
Já osobně tyto lidi obdivuji. Jejich vyrobené věci jsou kouzelné, originální a mají hlavně duši. A proto jsem si říkala, jak jejich odvahu podpořit a najednou mi do cesty přišel jedinečný projekt OCTO CODES FORUM, který stojí na metodě OCTO CODES od fashion terapeutky Táňi Havlíčkové. A protože v běžných obchodních centrech je možné koupit jen trendy, které jsou nám diktovány, tak vznikla myšlenka to dělat jinak.
Proč nakupovat oblečení, které se sem dováží z Číny a Indie z pochybných materiálu, kvalitě a vyrobených v otřesných podmínkách, když tu máme takové šikovné české hand made ručičky, které akorát nejsou vidět…
Takže pokud znáte ve svém okolí nějaké šikovné hand made tvůrce anebo máte chuť je podpořit a obléknout se podle stylu a ne podle trendu, tak Vás zvu na OCTO CODES FORUM – jedinečné portálu, který nemá ve světě obdoby.
Pojďme společně změnit způsob nákupu oblečení
www.octocodesforum.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account