Pochopení zákonů vesmíru: Proč začít s knihou ‘Miluj svůj život

Miluj svůj život
„V nekonečnosti života, v níž se nacházím je vše perfektní, celistvé a dokonalé. Můj život je stále nový. Každý okamžik mého života je nový a svěží a důležitý.“ Tato slova – tzv. afirmace, pocházejí z knížky od Louise L. Hay  „Miluj svůj život“. Kniha vyšla v USA 1988, u nás snad jako první vydání vyšlo ve Votobii, v Olomouci, 1994.

Na tu dobu bylo ještě dost inovativní, ale nakladatelství Votobia bylo vždy takové výjimečné nakladatelství ve své době. Do dneška vyšlo v českém jazyce už několik vydání této knihy i v různých překladech. Během čtení pochopíte, že klíčové poselství v této jedinečné knize je: Vydáte-li pozitivní energii při práci se svou myslí, můžete uzdravíte své tělo a vůbec změnit svůj život. Tím, jak limitujeme své myšlení a názory, vytváříme ve své mysli zárodky a příčiny nemocí a špatného vedení životem.

Kniha je velmi přátelským návodem na lepší život, než jaký jsme dostali do vínku rodiči či společnosti. Sama autorka prošla velmi drsným životem už od dětství byla zneužívána. Ke svému životu se zcela veřejně vyjadřuje ve svých knihách. O to víc má k ní člověk větší respekt, že tohle dokázala překonat, povznést se nad bolest a ponížení z rodiny a napsat o tom, podělit se s bolestí. Napsat takový krásný a svěží návod, jak svůj život zlepšit je skutečně obdivuhodné. Kniha se stala hned bestsellerem a změnila život miliónům čtenářů. 

I mě pomohla na cestě k pochopení zákonů Univerza. Protože co je směrodatnější pro náš osobní duševní život na téhle Planetě je pochopit zákony vesmíru než zákony svého státu či Evropské Unie. Pokud pochopíte zákony vesmíru – tedy Boží zákony, aniž byste se museli přidávat k nějakému náboženství tak vám bude o mnoho lépe, vlastně se vám bude dařit dobře líp než když budete přemýšlet, jak to s tou Unii jde z kopce. Budete konečně šťastní v životě a konečně si dovolíte v životě to, po čem toužíte a nemusíte vůbec čekat, až vám stát dát peníze na důchod či vůbec v nejhorším případě to celé vzdát, protože vás život už je „naprd“ a tak ho nějak dožijete… To je samozřejmě škoda! Dá se přece všechno změnit, určitě po tom vaše duše touží, zaposlouchejte se do srdce, a to vám řekne, že nechce už trpět a mít život naprd… chce být šťastná…

A tak první krok k osobnímu štěstí bez jakýkoliv povrchní pocitů štěstí, ale skutečně hlubokých a zažitých, může začít.
Začnete? Nebo jste už začali-y? Hodně úspěchů na této zajímavé cestě proměny….
Také jsem jí prošla a samozřejmě stále procházím, to je proces, který nekončí ani u Louise L. Hay, jak sleduji na jejím facebooku i v jejím pokročilém věku.
Láska Anael Milena
www.BohemianParadisePress.com

Zdroj foto: Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account