To se velice často stává. Ono je to těžké. Člověk v sobě cítí tu touhu, ale často jen zůstane u té touhy, protože jak to udělat? Kde vlastně začít? 
 
Někdy se třeba i zabýváte čtením životopisů úspěšných lidí a říkáte si: “No, jo no, ale oni jsou jiní, než já. To já nikdy nedokážu…” Dovolte mi, abych Vás rovnou vyvedla z omylu. Ten dar a tu sílu, abyste ve svém životě chtěli, měli a byli čímkoliv, si jen budete přát, je ve Vás všech. Musíte jen nalézt odpovědi na všechny ty otázky, jak na to. 
 
Slyšeli jste někdy o tom, že úspěch začíná v hlavě? Že pro lidi je snazší myslet negativně? Že nedokážete ovládat svoje emoce a myšlenky? Že si nemůžete vybrat, jak se právě teď budete cítit? Že jsou lidé jazykově programovatelní?? NE?? Pak možná v tomto je u Vás zakopaný pudl, jak se říká. 
 
Úspěch totiž ZAČÍNÁ V HLAVĚ!!!
 
Pro lidi je DOOPRAVDY SNAZŠÍ MYSLET NEGATIVNĚ!
 
Dokážete NAPROSTO OVLÁDAT SVOJE EMOCE A MYŠLENKY!
 
Můžete si vybrat, jak se BUDETE PRÁVĚ TEĎ CÍTIT!
 
ANO, LIDÉ JSOU PROGRAMOVATELNÍ… 
 
Musíte se to tedy jen naučit. A musíte se to naučit tak, že si v tom najdete svůj vlastní způsob! Že budete hledat vlastní cestu. Tak, aby Váš úspěch začínal v hlavě, bylo pro Vás snazší myslet pozitivně, abyste dokázali plně ovládat Vaše emoce a myšlenky a abyste se kdykoliv cítili tak, jak Vy sami si budete přát… A na to se musíte naprogramovat. 🙂
 
Najít odpovědi na svoje otázky a pak se naprogramovat – přesněji řečeno. 🙂 
 
Přečtěte si mou knihu. Věřím, že by to pro Vás mohla být poslední kniha, kterou budete o splněných snech potřebovat. A je úplně jedno, co si přejete. 🙂
 
Zkuste to – uchvátí Vás to – dokážete to! 🙂
 
Vaše Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account