S pravidelným nedělním blogem na www.zenysro.cz mě v naší redakci Ženy s.r.o. evidentně chtějí naučit pokořovat hned více hranic, než jen pravidelně sdílet cokoliv z mého života na sociálních sítích.

Každoročně poskytnu médiím několik rozhovorů a prakticky nikdy to nikde nesdílím. Buď to v termínu vydání nestihnu nebo, a to je běžnější situace, k tomu sednu a vlastně nevím, jaký by se k tomu hodil komentář. A tak to většinou skončí vyřizováním mnohem praktičtějších věcí, které zrovna hoří. (pozn. redakce: prostě si láme hlavu nad tím, aby to nezavánělo příliš sebechválou, jestli je to dost dobré atd.)

Co mi udělalo ve 2021 radost

A tak tedy sdílím, tady v jednom dokumentu, TOP toho, co mi fakt udělalo v roce 2021 radost. Zároveň si moc vážím faktu, že mají média o příběh Testuj.to i komunity Ženy s.r.o. zájem a sledují mé podnikatelské počítání úspěchů i neúspěchů.

Jedním takovým výstupem je rozhovor v CzechCrunch, který sice proběhl už v září, ale na konci roku se dostal mezi nejposlouchanější podcasty tohoto média, které je obzvlášť v našem segmentu marketingu a e-commerce extrémně sledováno.

A ano, mám z toho velikou radost. Ne proto, že já. Ale proto, že žena! Sice ještě neházím miliardami, ale vím, co dělám i proč to dělám. Proto sdílím. I kdybych tím totiž inspirovala jen jednu ženu, stálo to za to! A ano, samozřejmě, stejně tak i muže. Nedělám totiž rozdíly, ale baví mě je sledovat!

Nikdy jsem nepopisovala větrné mlýny a všechny své velké vize jsem spíš jela ve stylu “jít, odmakat a méo nich mluvit”. Na druhou stranu, když sleduji mužské pokolení i očekávání a požadavky investorů, tak toto je jedna z věcí, kterou chci fakt sdílet a zároveň změnit!

Od příště už i o velkých reálných plánech

Moje milé, pojďme se do toho opřít! Mluvme o našich velikých plánech a vizích. Stejně tak jako jsme se už naučily sdílet chyby a prohry, nebojme se úplně stejně a ve velkém mluvit o tom největším. Od přírody jsme vnitřně stejně silné, v krizích i mnohem silnější. Dokážeme zapojit obě hemisféry najednou i zvládat bez řečí rodinu, domácnost a se skvělým týmem i pořádně velký byznys. Ano, máme od přírody prý i nevýhody (všimly jste si, že hůř držíme focus na jednu věc?), ale to je život. Život, který milujeme, od kterého se učíme a jehož hranice posouváme. Máme na to!

Takže dámy, jakou výzvu letos přijímáte vy? Mě jich čeká několik, v blízké době třeba natáčení dalších dvou velice zajímavých podcastů. Letos vám je i nasdílím a budu ráda, když mi dáte zpětnou, jestli jste také u mě viděly posun v tématech, která otevřu!

Na závěr děkuji všem médiím, která podporují ženy v tom tristním poměru ženy:muži, jen tak dál!

A tady část z výstupů, které proběhly nejen v minulém roce. Díky za příležitost!

 

Zdroj foto: CzechCrunch podcast

https://cc.cz/inspirativni-pribehy-nejen-z-ceska-pripomente-si-nejposlouchanejsi-epizody-czechcrunch-podcastu-v-roce-2021/

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account