Spousta žen už nějakou dobu pociťuje, že se s nimi něco děje – necítí se úplně ve své kůži, jsou zmatené, nerozumí tomu, co se v nich odehrává, neví čemu věřit a na co se spolehnout. To co fungovalo doteď, najednou nefunguje, to co jsme měly rády se nám teď protiví a to co jsme odsuzovaly nás najednou láká. Nebo se nám život tak jaksi pod rukama samovolně proměňuje nebo dokonce rozpadá – tak jako mně.
Zhruba od listopadu 2016 jsem s úžasem sledovala, jak se nám pod rukama rozpadá partnerský vztah a nic se s tím nedalo dělat. Nebylo to nic příjemného, ale zároveň jsem někde v hloubi své duše vnímala, že se všechno děje v zájmu nějakého vyššího plánu. A opravdu, od listopadu do srpna nám (mně a mé rodině) život nachystal nespočet neuvěřitelných situací, ale zároveň přinesl i stejné množtví řešení a celý můj život se jako zázrakem přeskládal a totálně proměnil. Nebylo to jednoduché, stálo mě to spoustu sil, vzbouzelo to ve mně spoustu otázek a rozporuplných pocitů, ale čím víc jsem se bránila, tím to bylo horší, a tak mi nezbylo nic jiného, než se přizpůsobit a držet krok. Někdy to šlo snáz, jindy méně, mnohdy jsem jen žasla nad tím, jak se chovám s neodbytným pocitem, že něco/někdo jedná za mě. Cítím potřebu podotknout, že jsem z rozvedené rodiny a byla jsem odhodlaná pro svůj vztah udělat cokoliv – i totálně popřít sama sebe. Nikdy jsem nečekala, že se mi vztah rozpadne a nikdy jsem nevěřila tomu, že se něco takového může opravdu stát, spíš jsem byla přesvědčená, že pokud lidé chtějí, musí vztah vydržet. Ale není tomu tak, Boží cesty jsou opravdu nevyzpytatelné a láska nezná hranic. Zase jsem o něco moudřejší, svobodnější a bližší poznání života v jeho hloubce, celistvosti a posvátné moudrosti, tak jak se projevuje tady a teď v našich obyčejných každodenních lidských životech.
Nenabízím nikomu univerzální rady nebo recepty na štěstí, ale po víc než 10 letech věnování se různým alternativním technikám (astrologie, numerologie, Reiki, Tarot, Kineziologie one-brain, rodinné konstelace, SRT, SPR), Montessori pedagogice, respektující komunikaci, individuálním kolzultacím a prožitkovým workshopům osobního rozvoje a po sedmi letech života na samotě v lese, kde jsem měla velmi intenzivní tréning vnímání, rozlišování podstatného od nepodstatného a rozpoznávání pravé cesty duše každého z nás, se považuji za průvodkyni po krajinách lidské duše. Na těchto cestách Vám mohu nabídnout příležitost k setkávání se se svým nitrem, se svým pravým já, se svou Duší. Někomu to jde snáz, někdo potřebuje větší tréning, ale komunikovat se svým nitrem a porozumět tomu proč se co děje a co od nás náš Život zrovna teď očekává. Pochopit kdy/proč máme jednat a kdy naopak ne. Kdy je naše bolest, nebo zranění cesta k transformaci a kdy je to jen nějaký pozůstatek minulosti nebo nezpracované emoce či strachy, které je možné “odstranit”. 
Neváhejte mě oslovit a obrátit se na mě kdykoliv chcete porozumět, pochopit, přestat cítit bolest, která Vás trápí – ať už se jedná o bolest jakéhokoliv původu, když chcete ulevit od zátěže nebo přestat opakovat chyby svých rodičů či předků, ať už se jedná o Vás, děti nebo vztahy. Leccos je možné odstranit úplně, něco částečně nebo postupně udolávat a mnohdy pomůže i porozumění a pochopení tomu, s čím se nedá hnout a s čím ano.
Společně to zvládneme.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account