Když řeknu slovo “klystýr”, vybaví se mi tepla voda s mýdlem přímo do dupky před porodem. Ale jistě víte nebo jste narazily i na domácí metody.
 
Podělím se o zkušenosti. 
Byla jsem často unavená, řešila jsem to prášky, kávou, litry kávy a podobnými rádoby života budiči. Ale pak jsem to jendou vyprávěla kamarádce a ta mi řekla ” no jo HOLKA a co když to jde prostě ze vnitř?
Jak jistě víme, vše jde ze střev, jak nejsou střeva ok, tak pak málo co funguje. Jenže…vzdát se knedlíků? Omáček? Dortů? Já? Milovník jídla…
Přehodnotit jídelníček? To sice ano, více ovoce, zeleniny, méně mouky…ale uplně vyškrtnout, to zase ne.
Ale začla jsem hledat na internetu na detoxy a podobné věci. A narazila jsem na klystýr, uchvátilo mě to hned, pytlík, voda, sůl nebo citron a doma…v klidu.
 
A tak mi to nedalo, zašla jsem do lékarny, koupila pytlík, hadičku a v hlavě už plánovala. Večer jsem dala děti spát a udělala si “romantiku”.
Jelikož mám koupelnu se záchodem tak jsem to neřešila. Zapálila jsem svíčky, v podvečer převařila velký lavor vody a nachystala vše potřebné.
Nebudu Vám popisovat jak jsem to dělala, ale holky ten pocit po tom, romantika sama se sebou, to co ze mě vyšlo by zabilo vola. Celé jsem to opakovala ob den týden a zmizela unava, stres, bolesti hlavy…a ten pocit lehkosti, upravilo se mi zažívání a hlavně! Žádná řidká stolice. 
 
Pokud se do toho pustíte, vyzkoušejte, neváhejte a nebojte se. Samy budete překvapené!
Vše dělejte uvolněně, relaxujte, dýchejte u toho 🙂
Dávám odkaz pro info.
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account