Autorka Crystal Bush se pustila do odvážného úkolu. Zpracovat odkaz Lindy Goodman, jedné z nejznámějších astroložek Ameriky, a zároveň nám přinést karty, díky kterým se můžeme učit s láskou. Jak sama píše, často k nám moudrost a Bůh, chcete-li vyberte si jakékoliv označení, promlouvá s láskou, učí nás s láskou. Ale kdovíproč, právě tyto lekce snadno zapomínáme. A to je škoda, protože pak přichází způsoby nepříliš příjemné.
Možná jsou Hvězdné karty dodobrými každodenními průvodci našich životů, abychom v té lásce a v té moudrosti, které se přece jen den ode dne mění, dle nálady i životního nastavení, učili dál. Okouzlující výtvarná stránka karet bude příjemným zpestřením každého rána nebo večera – jasné barvy, elegance moderního stylu a příjemné čtení v knížečce, které se pokaždé trefí do černého. Textu o každé kartě tu je poměrně dost, a i když se točí stále kolem toho základního karetního tématu a oblasti, můžeme se na ně podívat z různých úhlů pohledu. Takže když si jednu kartu vytáhnete několikrát, pokaždé bude v kontextu všedního dne mít jiný význam.
A to dělá tyto karty zábavnými!
A to je dělá moudrými natolik, že do nich rádi sáhnete – kdykoliv!
Blízko k číslům i astrologii
Karty ocení příznivci numerologie i astrologie. Z hlediska astrologie si zde můžete pohrát se zvěrokruhem, vlastním horoskopem, vyložit si své jednotlivé domy, nebo jejich aktuální stavy – vlastně si můžete dál navržené výklady v knížce rozšiřovat. Z hlediska numerologie autorka sčítá hodnoty karet a pracuje se základními numerologickými významy – takže ideální i pro toho, kdo se teprve s čísly učí.
Za sebe mohu říci, že karty mi pomohly s:
– plastickým pochopením astrologie (ale i numerologie), toto spojení s nimi je šťavnaté, živé – a vzrušující
– umí skvěle odpovídat na otázky, kde potřebujete najít jakési logické vysvětlení, něco zastřešit rozumem
– jsou prudce moderní, jasné, stručné, přesně pro chvíle, kdy na tu klasiku nemáte chuť, ale přesto máte chuť na karty
 
O autorce: Crystal Bush, blízká přítelkyně a důvěrnice Lindy Goodman, chtěla tímto dílem vzdát hold nejoblíbenější astroložce Ameriky.  Společně s výtvarníkem Frankem Ricciem, který za své ilustrace obdržel nejedno ocenění, vytvořila tyto Hvězdné karty, jejichž okouzlující výtvarná stránka a láskyplné interpretace vám pomohou znovuobjevit vše, co nás Linda učila.
Vydalo nakladatelství Synergie, www.synergiepublishing.com, vydání druhé, 2020

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account