Energie 9. 9. – 14. 9. 2020
***
“KDYŽ PRO DRUHÉHO ROZSVÍTÍŠ SVĚTLO,
BUDE ON SVÍTIT NA CESTU I TOBĚ.”
Buddha
***

Tento týden se ponese v duchu rovnováhy a otevřenosti ve vztazích. Způsob, jaký Vesmír volí, asi nebude zrovna jednoduchý a čím víc na vás Vesmíru záleží, tím náročnější nejspíš bude…
Tento týden se totiž ponese ve znamení velkého tlaku nejen k tomu uvědomit si, co nám dává ve vztahu ještě smysl, a co ne – nebo zda nám vůbec náš vztah ještě smysl dává. Způsob, kterým nás Vesmír povede k tomu uvědomění, je skrze vnitřní tlak na to, abychom vyjádřili své pocity a nálady a dovolili jsme to stejné i ostatním…
Je-li ve vašem srdci <3 zákoutí, téma, které jste zamkli na tisíc západů, které jste se snažili dělat, že neexistuje a není potřeba ho řešit… nebo máte či jste měli nějaké přání, sny, které jste pohřbili v záplavě každodenních povinností a rutiny… pak teď je ten čas, kdy vás Vesmír postrčí k tomu, abyste oprášili své touhy, to čemu věříte ve skrytu své Duše, ať už si to chcete připustit, nebo ne.
Před tím, co cítíte, neutečete. Můžete chtít utíkat, jak dlouho chcete… ale jednoho dne nadejde den, kdy si budete muset přiznat, co cítíte a o čem sníte.
A až ten den přijde, bude po vás Vesmír chtít, abyste v sobě našli odvahu chtít, říct a mít to, po čem sníte. Abyste v sobě našli sílu být Tvůrcem svého Života.
Využijte to volání… chopte se té příležitosti. Protože Život má dávat smysl. <3
Přeji vám hodně síly být Tvůrcem svého Života. ????????????⭐️
S Láskou Lenka
PS: úvodní fotka videa je naše svatební. Dnes, 9. 9. je to totiž 11 let, co jsme se s mým Mužem vzali po 7leté známosti, takže je to letos 18 let, co jsme spolu. <3 Naše Cesta je všechno možné, jen ne všední a jednoduchá. ????
Ale jestli mě něco náš vztah naučil, tak rozhodně to, že naše vztahy jsou vždy odrazem našeho nitra. Že když to něco změníme sami v sobě, tak se to vždy promítne navenek.
Náš vztah mě naučil, že dokud má člověk naději, má i Cestu, možnosti a nástroje pro to, aby se změnil a skrze sebe změnil i to, co ve svém Životě prožívá. A můj Muž je trpělivý učitel. Takže Vesmíre díky za něj. <3
Držte se, Tvůrci a pusťte vše, co už vám neslouží.
https://youtu.be/dbOJxlDVfkg
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account