PŘESNĚ PŘED ROKEM jsem se stala finalistkou prestižní soutěže Žena roku (získala jsem 3. místo v kategorii Internetové projekty). Měla jsem obrovskou radost (na mé nominaci se shodla jak veřejnost, tak i odborná porota).
Dva příběhy z tohoto zajímavého období najdete na Lvím webu pod názvem “Jsem Žena roku 2016! (Skoro.)”
1. část najdete na https://www.jolanafiserova.cz/jsem-zena-roku-2016-skoro-1/ 
2. část na https://www.jolanafiserova.cz/jsem-zena-roku-2016-skoro-2/
 
Neusnula jsem ale rozhodně na vavřínech 😀 , naopak jsem svůj projekt Osvoboďte Lva! na webu https://www.jolanafiserova.cz/ posunula o velký kus kupředu a blíže k účastníkům Lvích programů. V roce 2017 například vznikly velmi oblíbené vedené Lví minikurzy https://www.jolanafiserova.cz/osvobodte-lva/vip-klub-aktivni/vedene-minikurzy/ , které ideálně propojují rychlost a jednoduchost samostatných změn KROK po KROKu s průběžnou konzultační podporou a motivací.
Lví fanoušci si také oblíbili sérii (živých) videí “LIVE z jámy LVOVÉ”, přinášejících nečekané odpovědi na palčivé otázky podle principu #reseniexistuje (pokud jsme ochotni ho uvidět a použít).
Děkuji všem za přízeň *heart* a těším se na brzkou shledanou v novém (připravovaném) unikátním projektu “Lví cesta za zrcadlo”.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account