Letos v březnu uvedl Tomáš Ervín Dombrovský (Guru na poli HR, analytik LMC s lidským přesahem), že už dnes cca 40–45 % lidí prochází nabídky práce v mobilu. Nám personalistům to přináší velkou výzvu, jak během pár sekund zájemce zaujmout i jak koncipovat celý inzerát.
 
Doba se rychle mění a sdílení textu (inzerátů, zajímavostí z firmy apod.) už bez grafiky nemá takový dosah, jaký potřebujeme. Špatná grafika naopak odrazuje kandidáty (sami si porovnejte 2 následující varianty grafiky totožného inzerátu).
Já si stojím za tím, že je jen otázkou času, kdy grafická gramotnost bude stejně nezbytná a samozřejmá, jako počítačová gramotnost.
Pro vás, kteří to vnímáte stejně, jsem vytvořila 4 týdenní kurz GRAFIKA PRO PERSONALISTY, ve kterém jsem spojila to nejlepší z on-line vzdělání a individuálních konzultací. Po odborné stránce pak to nejdůležitější z grafiky, co využijete pro svoji běžnou práci v HR.
Dala jsem si za cíl, abyste z kurzu využili všechno, a proto v něm najdete nejen podrobné návody, videa a ukázky z praxe, ale zejména možnost diskuse, praktické úkoly, díky kterým převedete teorii do své praxe a také moji intenzivní podporu po celý měsíc.
KURZ GRAFIKA PRO PERSONALISTY se pro všechny účastníky spustí v pondělí 29. dubna 2019. 
Abych dokázala zajistit individuální přístup, je kurz kapacitně omezen 50 účastníky.
Máte ještě nějaké dotazy? Jsem tu pro Vás na tel. čísle 702 003 934 nebo e-mailu ma*****@ma**************.cz
Těším se na vás v členské sekci on-line kurzu GRAFIKA PRO PERSONALISTY.
Vaše Martina
 
Ing. Martina Koláčková
www.martinakolackova.cz
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account