Ať jsou úspěchy pořádně vidět!
Pořiďte si velkou průhlednou – nejlépe kulatou – skleněnou nádobu, a z tvrdšího kartonu (třeba od pizzy) si nastříhejte (pro začátek) aspoň 50 koleček o průměru asi 4,5cm.
Dál budete potřebovat nejlépe úzký černý fix (liner) a v papírnictví si vyberte nějakou sadu zábavných samolepek, nejlépe prostorových (nebo si aspoň připravte barevné pastelky či fixy na malování obrázků).
Pokaždé, když se Vám něco podaří, neodbydete to od nynějška pouhým mávnutím ruky, ale zaznamenáte si na jedno z koleček datum a stručný popis toho, co se Vám povedlo. A doplníte výstižným či symbolickým obrázkem 🙂
3D úspěchy EXP
 
Zdá se Vám to příliš dětinské?
Berte to jako příležitost potěšit své vnitřní Dítě, na tomto webu  vlastně Lvíče :-).
Pouze bude-li se „Lev v nás“ cítit dobře, bude dobře také nám, „velkým“ Dospělým. Protože na „drsné, odolné a nad věcí“ (tedy povznesené nad naše základní životní potřeby) si jen tak HRAjeme. Ale protože nás falešná hra logicky nijak nenaplňuje, býváme pak z těch všech zmatků ne-MOCní.
Chcete zpátky svoji MOC? Moc nad svým životem a nad svým štěstím? Tak si hrajte! 😉
Uvidíte, jak Vás bude těšit a motivovat každý letmý pohled na rostoucí počet koleček, odpovídajících jednotlivým KROKům k pozitivně proměněným příležitostem a označujících Vaše úspěchy v překračování „osobních zón komfortu“.
Když pak někdy udeří “depka”, že se Vám vlastně “pořád nic nedaří”, tak si ta kolečka vysypete a pěkně si je jedno po druhém přečtete.
010oo EXP
 
Nešetřete na úspěchu!
À propos, nádobu si kupte VELKOU – protože očekávat “množství menší než malé” úspěchů by logicky nemělo význam 🙂

Pokud máte pocit, že vlastně nemáte žádné úspěchy, přečtěte si články “Úspěch je to, co za úspěch považujete vy!” a “Zákulisí úspěchu aneb Jak můžu i já?”.
tlacitko-no-chci-vedet-vic
Nebo nás kontaktujte. Uvidíte, že společně nějaké úspěchy najdeme 🙂

Jolana Fišerová

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account