V listopadu proběhl půldenní seminář na téma našich vnitřních milenek.
Okamžitě po něm navázala jedna účastnice krásný partnerský vztah.
Jiná mi nadšeně psala o proměně jejího dvacetiletého manželství, jak jsou teď s mužem spokojení a šťastní a o další z účastnic vím, že zaujala převratný pozitivní vztah ke svému tělu a přestala se za sebe stydět.

Co nás a vás asi čeká po vnitřní léčitelce, která se koná již zítra od 14-19h na adrese Za Strahovem 10 v žensky podpůrném prostředí mé pracovny?

Pokud řešíte vztah sama k sobě, svůj smysl života a naplnění v něm, jste ve fázi “kašičky”, kdy nevíte co se sebou, neslyšíte se, natož aby jste se poslechla, nežijete v úplně harmonických vztazích, jste unavená předem z vánočních starostí a moc si přejete, aby letos byly jiné, ale zatínáte zuby, že to nějak budete zase muset přežít, tak přijďte!

Navážete trvalé spojení se svým léčivým já a v mnohém se vám usnadní život a otevře přímá cesta k řešení nepříjemných životních situací.

Síla zimního slunovratu je velmi mocná a my jí moudře využijeme pro naše nejvyšší dobro, ostatně jako všech cítících bytostí.

Už neváhej ani minutu a přijď. Máš jedinečnou příležitost, protože tuto akci dělám pouze 1x do roka, vždy v čase před Vánoci.

Stačí poslat sms na tel: 721527955 a rezervujeme tvé místo.
B+V

P.S. A k tomu se dozvíš, co tě čeká v roce 2018 🙂
 
www.barborakravcikova.cz

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account