Život *heart* je o růstu, prosperitě a lásce. Proč nám by se tedy nemělo dařit?
 
Život nás maximálně podporuje. To jen my sami si neustále házíme klacky pod nohy.
Každou chvíli se nad něčím rozčilujeme, když se nám něco nedaří, tak se „trestáme,“ bojíme se, o sebe, o druhé, o peníze,…  Zbytečně dlouhou dobu setrváváme v  negativních emocích, které nám škodí. Cítíme se pak unavení, životem otrávení a znechucení. Ztrácíme svou energii, životní sílu, tolik potřebnou proto, abychom si mohli vytvořit život svých snů. Zapomínáme, že máme vždy a za každých okolností volbu, přestože se mnohdy zdá být nemožná.
Nepříjemné situace, které nás potkávají, si špatně vykládáme, nechápeme, proč se nám dějí věci, které se nám dějí. Jsme díky tomu nuceni své životní zkoušky stále opakovat, dokud opravdu „nepochopíme.“ Dokud neopustíme své stereotypy a nenajdeme novou cestu. Svou cestu.
K tomu je ale potřeba mít dostatek energie, životní síly, kterou nám nejvíce bere strach. A přitom, kromě pár životně důležitých strachů, které nás chrání před pádem z výšky nebo jakémukoliv fyzickému ublížení, náš strach není opodstatněný.

Být v životě  obezřetný, neznamená  být  ustrašený.

Když se zamyslíme nad podstatou života, zjistíme, že není potřeba se  bát. Život s námi má prokazatelně pozitivní záměr, kdyby ne, nenarodili bychom se, nenaučili se chodit, mluvit, myslet. Vše kolem nás je uzpůsobeno k našemu životu, a to dokonce ke skvělému životu!
nature-3024023_960_720
Není náhoda, že nám stromy a rostliny dávají kyslík, květiny dělají dobře naší duši, byliny léčí naše tělo i mysl, že nám příroda poskytuje potravu.
 
Začněte životu opět důvěřovat, jako to dělají děti. Beze strachu se učí chodit, když spadnou, zase se zvednou. Neberou to jako své selhání, nezačnou se bát dalšího kroku.
Ani v dospělosti není potřeba, bát se kroků do neznáma. Když se vám nelíbí, tam kde jste, co děláte, s kým jste, změňte to. Na chvíli, na pár dnů, navždy. VŽDY máte volbu!
Není potřeba mít existenční úzkosti, když věříme, že nás život maximálně podporuje. Nenechá nás padnout. Postrádá to logiku života.
Život je o růstu a prosperitě. Podívejte se kolem sebe, vše roste a vyvíjí se. Děti, rostliny, stromy. Příroda je obrovsky  života schopná a člověk s ní. Jsme součástí přírody. Jsme součástí obrovské inteligence, stačí se na ní jen napojit. Důvěřovat životu a důvěřovat sobě.
Není potřeba bát se budoucnosti, když věřím ve své schopnosti.
To energie strachu a všech možných úzkostí vás stahuje tam, odkud není možné vzlétnout. Život vás podporuje. Rozpusťte svůj strach v lásce k životu a začněte naplno užívat svých tvůrčích schopností.
Vyvarujte se lidí, informací a „zaručených“ zpráv, které vás stahují do emocí strachu. Odmítněte nechat se zastrašovat. Nikým ani ničím. Zapojte svou geniální mysl.

Když něčemu rozumíme, přestáváme se bát.

Začněte si vytvářet pozitivní záměry. Jedině tak budete v souladu se samotným životem a váš život bude snadnější, srozumitelnější a radostnější.*heart*

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account