Jsem velká čtenářka. Miluju čtení už od malička a v posledních letech jsem si musela obnovit svou kartičku do knihovny, abych náš rodinný rozpočet nezruinovala jen kvůli knížkám *smile* O to víc mám ale radši, když mě nějaká knížka, kterou si v knihovně vyberu, překvapí. A právě to se stalo s knihou s názvem “Jak (ne)být divný na netu”. 
Kvůli svému podnikání často čtu knížky s názvy “jak to a jak ono”, samozřejmostí jsou životopisy slavných a úspěšných a k tomu patří i sledování těchto lidí na twitteru a instagramu (*heart* Elon Musk *psss**heart*). Když si půjčuji knížky z knihovny, moc nezkoumám, o čem jsou, musí mě něčím zaujmout a pak přijde na řadu obsah. Zrovna tuto knížku jsem nezkoumala vůbec, přečetla jsem si název, jméno spisovatelky jsem neznala (nevadí) a šup s tím do výběru. 
Tato knížka však není o ničem takovém, co jsem předpokládala. Je to takových 275 stran úspěchů a totálních fuckupů herečky, scénaristky, spisovatelky atd. atd. Felicie Day. Hrála dokonce i v seriálu Heureka – město divů, který mám ráda. Dle popisu situací v knize tam občas hrála i sama sebe *smile*
Je skvělé číst o tom, jak se úspěšní lidé dostávají na vrchol, ale občas je potřeba přečíst si i to, jak někdo spadne pořádně na dr…. na pusu *psss* Člověku to připomene, že cesta k cíli je klikatá a že je to normální a to je dobře. 
 
Rozhodně tuto knížku doporučuji všem (ne jen podnikatelkám). Skvěle se čte a pokud Felicii znáte jako herečku, tak se Vám bude číst ještě lépe *enzo* 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account