Naše okolí nás ovlivňuje. Toto je něco, co ví asi každý. Málo kdo si ale k tomu ještě připojí, že nás ovlivňuje i to, jak naše okolí vypadá. Existují celé směry, které se tomuto tématu věnují a to ve spojení s osobním rozvojem. Nejznámější je určitě FengShui.

Tím, že náš mozek vnímá všechny podněty, které přijímá, včetně našeho prostoru a toho, jak to tam vypadá, je jasné, že nás to bude ovlivňovat i po stránce růstu.

Pokročilá technika? Neee.

Manžel říká, že to je podle něj pokročilý způsob uvažování, ale já si myslím, že je to pro každého. Pokud se Vám totiž nedaří získat po čem toužíte, pes může být zakopaný právě v tom, jak na Vás mluví Vaše okolí. Může Vám úplně klidně sdělovat věci (a pocity) jako:

  • Uzavřenost.
  • Osamělost.
  • Špatné vztahy v rodině.
  • Nevhodné milenecké vztahy…

Nebo i jen obecně nemožnost dále růst. Jsou i domovy, které mohou energii ubírat, místo aby plnily úplně opačnou funkci. Může to být například tím, že nemohou „dýchat“.

Proto jsem vytvořila jednoduchou příručku s názvem Jak kolem sebe, tak v hlavě, která se zaměřuje právě na práci s prostorem a to tak, že vysvětlí více vazby, které Vaše místa mají pro Váš osobní růst, naučí Vás jednoduché triky, jak si svůj prostor prodýchnout tak, aby Vám přinášel podporu, kterou potřebujete.

Nechte, ať Vás prostor pracuje pro Vás. Není to tak těžké, ebooček je malý za 99 Kč a věřím, že Vám pomůže podpořit i Vaše okolí k tomu, abyste si splnili, po čem toužíte – protože o tom je osobní růst především. 

Vaše Lenka

Tagy:
0 Komentářů

Napište komentář

Naše okolí nás ovlivňuje. Toto je něco, co ví asi každý. Málo kdo si ale k tomu ještě připojí, že nás ovlivňuje i to, jak naše okolí vypadá. Existují celé směry, které se tomuto tématu věnují a to ve spojení s osobním rozvojem. Nejznámější je určitě FengShui.

Tím, že náš mozek vnímá všechny podněty, které přijímá, včetně našeho prostoru a toho, jak to tam vypadá, je jasné, že nás to bude ovlivňovat i po stránce růstu.

 

Pokročilá technika? Neee.

Manžel říká, že to je podle něj pokročilý způsob uvažování, ale já si myslím, že je to pro každého. Pokud se Vám totiž nedaří získat po čem toužíte, pes může být zakopaný právě v tom, jak na Vás mluví Vaše okolí. Může Vám úplně klidně sdělovat věci (a pocity) jako:

  • Uzavřenost.
  • Osamělost.
  • Špatné vztahy v rodině.
  • Nevhodné milenecké vztahy…

Nebo i jen obecně nemožnost dále růst. Jsou i domovy, které mohou energii ubírat, místo aby plnily úplně opačnou funkci. Může to být například tím, že nemohou “dýchat”.

Proto jsem vytvořila jednoduchou příručku s názvem Jak kolem sebe, tak v hlavě, která se zaměřuje právě na práci s prostorem a to tak, že vysvětlí více vazby, které Vaše místa mají pro Váš osobní růst, naučí Vás jednoduché triky, jak si svůj prostor prodýchnout tak, aby Vám přinášel podporu, kterou potřebujete.

Nechte, ať Vás prostor pracuje pro Vás. 🙂 Není to tak těžké, ebooček je malý za 99 Kč a věřím, že Vám pomůže podpořit i Vaše okolí k tomu, abyste si splnili, po čem toužíte – protože o tom je osobní růst především. 🙂

Vaše Lenka

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account