Potkat smrt byl pro mě zážitek, který ve mně zanechal silný trpký a bolestný pocit. Ale není to jediná silná emoce, co zůstala. Ale v tuto chvíli nebudu předbíhat celý příběh.
 
Věděla jsem, že mě zastřelí a bude po všem
Zdál se mi totiž můj první sen o smrti. Ale nebyl to takový ten sen o smrti, jak ho většinou známe. Žádné prostě umřít, někam spadnout, být hned zabit jedním vrzem a tečka.
Mně se zdálo toto:
„Byla jsem v práci a šla jsem s kolegyňkou dolů. Ona šla napřed a prošla velkými, skleněnými dvěřmi se silnými rámy ven z budovy. Tam za těmi dveřmi se venku vlevo zastavila. Volám na ni: „Počkej, už jdu.“A jdu směrem ke dveřím přes velkou halu. Byla to velká, kancelářská budova. Mrakodrap.
Když jsem se blížila k těmto skleněným dveřím, viděla jsem, jak vedle kolegyňky, venku těsně u vstupu, stojí jeden muž. Ve vnitř hned za otevřenými dveřmi druhý muž. Skleněné dveře byly otevřené, takže bylo jasné z postoje, jak stáli muži proti sobě, že jsou tam spolu. Neviděla jsem přes ten silnější rám dveří toho venku úplně dobře, ale jak jsem byla blíž a trochu jsem se nahnula, abych si ho mohla lépe prohlédnout, v tu chvíli mě popadl strach, až jsem ucítila tlak na hrudi a sotva se mohla nadechnout. On měl zbraň a mířil s ní na mě! Velkou, černou pistoli s tlumičem na konci.
V ten okamžik jsem byla stoprocentně přesvědčená o tom, že mě zabije. Vlastně jsem si byla naprosto jistá, že to udělá a jediné, co mi blesklo hlavou bylo: 

„Tak to je konec. Už žádné splněné sny, už žádný nádherný život! JE KONEC!„

A on doopravdy vystřelil! Uhnula jsem, ale šlo to přímo do hlavy. Pak zařval: „Na zem“, tak jsem neváhala a hned padla na zem obličejem k zemi. Když vystřelil jednou, věděla jsem (prostě jsem TO VĚDĚLA), že když mě chtěl zabít před vteřinou, nerozmyslí si to a dorazí mě hned, jak přijde blíž a bude to zase rovnou do hlavy. A mé myšlenky? Úplně jsem je zmobilizovala a roztřídila. Věděla jsem přesně, na co chci myslet a co si chci uvědomit těsně před tím, než můj život skončí:

„Děkuji za nádherný život, i když končí dřív, než jsem myslela. Nevím, co bude teď, ale teď se to dozvím. Snad si budu uvědomovat, co se bude dít dál. Bude to bolet? Je to jedno, můj život byl skvělej!!! BUM!“

 

Nejhorší je ten tlak
Naštěstí jsem se probudila a to bylo to bum. Srdce mi bilo jako splašené, na hrudi jsem cítila tlak, jako by mi na ní někdo seděl a tepalo mi v hlavě. BYL TO SEN! Tak živý! Neskutečný sen!
 
Hrozně mě zarazilo, jak to, že i v tom snu jsem ovládala svoje myšlenky? I v těch posledních vteřinách svého života jsem se ovládla a myslela na to, komu chci poděkovat, za co chci být ještě vděčná a na rychlé zhodnocení celého svého života. Nevybavila jsem si v tu chvíli jedinou špatnou věc, která se mi stala, ale naopak spoustu lásky, přátelství a štěstí.
 
Než jsem znovu usnula, zůstala jsem u vděčností. Musela jsem si v tu chvíli prostě říct, co je na mém životě skvělé, prostě musela. Vděčnosti, které jsem vyslovila v tu chvíli, měly tu největší sílu, jakou jsem do teď pocítila! Je to už pár dní, ale stále na tento sen o smrti a o přemítání o svém životě, musím myslet.
 

Snář

Ve snáři jsem si potom našla, že smrt znamená, že v sobě opouštíme nějakou důležitou část svého života. Hned ráno jsem se dozvěděla, že veškeré dokumenty k prodeji mého bytu jsou vyřízeny. Je pryč. Můj domov, kde jsem vyrůstala a kde se stalo vše důležité, na co si pamatuju. Ale nejsem z toho smutná, to vůbec. Mám velké plány a ty se krásně rýsují! 🙂 Vím, že jsem Vám psala nedávno o tom, že když něco končí, tak je nejlepší se z toho radovat. Tak teď to znovu připomínám, protože mám fakt radost!
 
Skoro smrt, která mě ve snu tak živě potkala, byla silným symbolem konce a zároveň hlubokým připomenutím, že vděčnosti jsou tu proto, aby náš život byl nádherný. A abyste všechno zlé, co se Vám stává překonali a měli svůj vnitřní klid a jistotu v tom, že:

„Věci končí jen proto, aby uvolnily místo něčemu lepšímu.“ 🙂

Váš život se prostě někdy musí až bolestně vyčistit, aby se mohl změnit. Není to špatně. Životní úklid se čas od času prostě objeví. Nechte ho plynout, přijměte ho s radostí a mějte naprosto jasno ve svých snech, ať se mohou co nejdříve ve Vašem životě projevit, právě skrz rovnováhu nastolenou vděčnostmi.
 
Vstupte do mého Akcelerátoru přání, který Vás:

    Ve 40 dnech provede každodenní prací na Vás samotných.
    Pomůže Vám překonat ty bolestné životní úklidy.
    Připraví Vás na projevení i těch nejdivočejších přání a
    pomůže Vám ve Vás samotných nastolit rovnováhu a klid.

Dnes víc, než dřív oceňuji, jak moc důležité je setrvat, poctivě makat na všem, co si přejeme a nebát se překonávat překážky. Vždyť takto dosažené úspěchy mají vždy větší hodnotu, než kdyby Vám spadly do klína samy jen tak.
 
BUĎTE VDĚČNÍ!!! 🙂

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account