Mám ohromnou radost. Po velkých peripetiích a dlouhé realizaci od loňského roku se mi podařilo dostat svou novou knihu s názvem “Česko vaří a pomáhá” na pulty knihkupců. A nejen to! Kniha je i v elektronické podobě a zakoupit jí můžete za krásných 149 Kč. Navíc z každé prodenané knihy jde 40 Kč přímo na NF Pes v Nouzi a na 5 vybraných útulků.
A proč byste měli knihu koupit a čím je tak zajímavá?
V kuchařce Česko vaří a pomáhá spojilo své síly 25 osobností na pomoc opuštěným chlůpačům v 5 útulcích. Podělili se v ní o své vlastní oblíbené recepty a na své si tak přijdou jak milovnící masa, zeleniny, tak i sladých a sladkých dezertů. Kuchařka obsahuje mnoho zajímavých informací o samotných útulcích, o pomoci jim i o životě jednotlivých osobností. Na konci knihy najdete 4 antistresové omalovánky. Koupí každého výtisku přispějete 40 Kč na nadační fond Pes v nouzi. Více informací o celém projektu najdete na stránkách http://www.cesko-vari-a-pomaha.cz/.
Přípravuji také křest a autogramiádu v Praze a v Brně a program bude opravdu velmi zajímavý. No posuďte sami. Zde informace o křtu:
Odkaz na sledování aktualit o křtu zde: https://www.facebook.com/events/1069682676456125/
Dovolte mi vás pozvat na výjmečný křest kuchařky “Česko vaří a pomáhá” na které spolupracovalo několik úžasných a především srdečných lidí.

Kuchařku nyní můžete zakoupit jak v tištěné verzi, tak verzi elektronické. Odkazy pro zakoupení zde uvádím.
http://www.martinus.cz/?uItem=247714 – E-kniha – (máte hned)
http://www.knihcentrum.cz/cesko-vari-a-pomaha – Tištěná verze – přijde vám poštou
Nebo zajděte a vyžádejte si jí u svého nějbližšího knihkupce. Nyní knihu pořídíte za opravdu úžasné ceny a máte také možnost si svou zakoupenou kuchařku nechat podepsat od své oblíbené osobnosti, blogera, fodblogera nebo od vedení útulků, kteří na křtu budou také. Jsou to:

Herečka Patricie Solaříková a její psí útulková fenka JACKIE
herečka Nikol Kouklová,
herečka a moderátorka Lenka Vacválová,
ředitelka NF Pes v Nouzi Eva Šteklová,
Ilustrátorka Vendula Hegerová,
Pavlína Šmucerová – Nekupuj, Adoptuj!,
JIří Langer majitel zájmového webu ReceptyOnline.cz,
Ing. Vendula Špetlíková – Vaříme s Vendy,
Foodblogerka Barbora Charvátová – Máma v kuchyni,
Lenka Frková za útulek VOŘÍŠKOV
a Ája Černá za DOČASKY.CZ
a také já autorka kuchařky Ivana Tremlová a další…

Co vás všechno v rámci křtu čeká? Přijďte, zakupte kuchařku a tím pomáháte útulkům. Navíc máte jedinečnou možnost vidět několik málo známých osobností na jednom místě a přijít si pro autogram, podpořit 2 útulky a to Voříškov a Dočasky.cz, které na křtu představí své psí handicepované pejsky. Oběma útulkům můžete na křest přinést potřeby pro jejich svěřence, na místě jim je předáme. Nosit můžete krmivo, pamlsky, vitamíny pro pejsky, antiparazitika. (dopředu jen nahlašte do zprávy).

Můžete si s námi také zasoutěžit o hodnotné ceny, a to o:
(1. Místo – velký pytel granulí, 2. Místo – škrábadlo pro kočky, 3. Místo – Kočkoomalovánky od Pavlínky Šmucerové Nekupuj, Adoptuj!, 4. Místo – knížka dětská od ilustrátorky Vendulky Hegerové a antistresové omalovánky), soutěže se můžou účastnit všichni, kdo si knihu na křtu zakoupí nebo s knihou zakoupenou již přijdou, i v e-podobě (zde budu vyžadovat ukázat stažený soubor)

Navíc prvních 60 příchozích dostane malý balíček dobrot pro svého psího mazlíčka v podobě pamlsků. Pro děti, které přijdou s vámi, čeká od ilustrátorky Vendulky Hegerové sladká dobrota, perníkový pejsek „Žeryk“.
Moc se na vás všechny těším a věřím, že si křest užijete a že se vám kuchařka bude natolik líbit, že společně budeme podporovat vybrané útulky dlouhodobě.

S láskou k útulkovým chlupáčům Ivana Tremlová – autor kuchařky (FB – Česko vaří dětem a FB -Dvacka pro chlupáče)


Zde je program, který vás čeká!

Program křtu:
16.00 – Zahájení, představení kuchařky a kde se zrodil nápad kuchařky, která pomáhá
16.15 – Slavnostní křest za účasti některých osobností z kuchařky
16.25 – Losování o hodnotné ceny, pro všechny kdo si naší kuchařku na křtu zakoupí, nebo si přinesou již zakoupenou. (budu ověřovat)
16.35 – Autogramiáda a rozhovory s osobnostmi

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account