Na chvíli jsem se odpustila a přišla nemoc, chřipka, kterou způsobuje zákeřný vir, který napadá jen oslabené jedince.
Covid.
Bylo mi hrozně, první den jsem si připadala, že mě přejel tank. Bolest svalů celého těla, hlavy, dutin a tím i zubů, rýma, kašel.
Ano, opustila jsem se, vzdala se své síly, oslabila jsem se.
 
Musím říct, že pro mne je vždy každá nemoc zpráva, abych si něco uvědomila. A i teď to nebylo jinak.
Měla jsem pochopit, že někde hluboko v podvědomí mám stále ukrytý program, že musím být pořád ta hodná holka, po vzoru Lenina – Oni do mne kamenem, já do nich chlebem.
 
Naučený mustr z dětství, jednak od mé mámy, z rodiny, ale také jako technika k získání více pozornosti – nic přece neděláme zadarmo.
 
Myslela jsem si, že tohle téma je již za mnou, věnovala jsem se mu v minulosti poměrně dlouhou dobu, avšak chyba lávky.
Stále to ve mně bylo jako v koze.
 
Stále jsem ostatní omlouvala za jejich chování a oni si neustále mysleli, že na mne mohou dříví štípat. Aby ne, nechala jsem je. Přece jsem chtěla být ta hodná holka, ne…
A v okamžiku, kdy jsem toho již měla dost, velmi opatrně jsem se ozvala, abych, nedej bože, někoho neurazila, ale vždy jsem z toho jako debil vyšla já.
 
První noc mé nemoci se mi zdál sen, ve kterém se mi přesně objevily výše popsané situace. Jedna za druhou se střídaly a já vše viděla jako ve filmu, a ještě barevném.
 
Ihned jsem začala jednat, napravovat napáchané škody.
Rozloučila jsem se se zubařkou, která si na mne připisovala plomby, ukončila některé pseudovztahy, jiné podrobila poslední zkoušce Buď a Nebo, abych se ujistila, že ukončení je nevyhnutelné.  Naplánovala jsem si krok za krokem další tři měsíce mé práce…
 
Původce všech těchto situací byla malá holčička ve mně, která chce být přijímána a milována a je schopná pro to udělat cokoliv.

Přijetí svého vnitřního dítěte je klíčem k uzdravení.

A je po coroně, po třech dnech jsem vyléčená, a neuvěřitelně se mi ulevilo!!!!!
 
Je mi jasné, že pokud opět někdy budu chtít být tou hodnou holkou, tak opět dostanu po papuli, abych se probrala. Vždyť i rakovina je nazývána nemocí poslušných lidí.
 

A tak si pamatujte, hodná holka se dostane do nebe, ale potvora všude!!!!!!

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account