Milé dámy 😉, dnes jsem si pro vás připravila takový menší dáreček*heart* k Vánocům, je sice začátek prosince a Vánoce máme až 24.prosince, ale rozhodla jsem se, že každý pátek až do posledního pátku před Vánoci jsem vystavím takhle krásně kartičky a vy si budete vybírat a vždy v neděli odkryji karty, které jsem vybrala jako poselství pro vás. Budete si moct vybrat bud’to zleva, uprostřed nebo zprava. Z každé vyberu v neděli 3 karty a zveřejním s kratším popisem jednotlivé karty.Takže bud’to můžete psát do komentáře, zda jste vybrali levou stranu, prostřední nebo pravou nebo si můžete si na ní jenom myslet a neděli se podívat.Každopádně takto mohou být poselství přesnější. Můžete si i dokonce položit otázku a třeba přesně na ni dostanete v neděli odpověd’.

A co to je přesně za karty 😀 ….?

Skvělé, úžasné karty od Verunky Kovářové, a to Transformační karty, které byly vytvořeny tak, aby vám pomohly pochopit aktuální dění, které momentálně řešíte. Podle autorky se stává, že si často neuvědomujeme vlastní pocity, nedokážeme plně vyjádřit vnitřní procesy, nebot’ neustálý tlak nás odhání od hlasu intuice, mysl tíhne k logice, a my tak opouštíme moudrost srdce.

Pravdou je, že veškeré odpovědi na naše otázky nosíme ve svém nitru. My samotní sami víme nejlépe, jak vše vyřešit, a k nalezení tohoto poznání mají karty velký potenciál podpory., píše autorka ve výkladové knize.

Kde karty sehnat, pokud by vás oslovily?

Bud’to přímo u autorky na e-shopu:

https://www.intuitivnivedeni.cz/p/transformacni-karty-78-karet-vykladova-kniha/

nebo v jakémkoliv knihkupectví osobně , na eshopu jiných internetových knihkupectví …

 

Přeji krásně prožitý víkend 😉 a budu se těšit v neděli během dne zveřejním, tak vybírejte a piště ….*gift*

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account