Zamilovala jsem si esenciální oleje doTerra. Která z Vás si ráda provoní domov, soustřeďte se na kvalitní oleje. DoTerra můžete nejen čichat, nanášet na pokožku, ale můžete ho také jíst nebo pít.
Pokud se chcete s oleji seznámit, doporučuji webinář, které vede MUDr. Pavla Rozínková a termíny najdete zde: https://esencialni-oleje.eu/#kalendarakci.
Poslechla jsem si oba, požádala o testovací balení 10 základních olejů.

Od té doby pravidelně čichám, mažu, testuji a prostě se oddávám se vůni olejů doTerra :).
Objednala jsem si velké lahvičky citronu, levandule, peppermintu, On Guard a TerraShield, který je účinný odpuzovač všech druhů hmyzu, včetně klíšťat. Více o olejích jsem napsala na svůj blog: https://www.tuhykorinek.cz/esencialni-oleje-doterra/.
Než jsem začala používat tyto kvalitní oleje, měla jsem pouze aroma lampu a aroma difuzér mě nijak neoslovil. Pak jsem si ale řekla, že takové vzácné oleje nemůžu “propálit” a objednala. Malý difuzér Stadler Form z obchodu VENTILÁTORY je hezký, designový, milý a výkonný. V obchodě mají spoustu podobných a zajímavých aroma difuzérů: https://www.ventilatory.cz/aroma-difuzery-x2s16466.
Pokud se rozhodnete koupit aroma difuzér domů, kromě kvalitních esenciálních olejů používejte aroma difuzér. Vybírejte takový, který je:

    co nejméně hlučný,
    nenápadný,
    přitom designově krásný,
    pro větší místnost,
    funguje dlouho.

Krásný provoněný den *heart*
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account