Setkání, která mění život

S Lilií Khousnoutdinovou jsem se „potkala“ už před časem, jen jsem jí nevěnovala valnou pozornost. Zaujala mne sice, jak je na ostatní MOC, no ale po shlédnutí tohoto videa jsem už ji dál nevyhledala.

Jak ale máme v životě rúzně klikaté cestičky, tak jsem tomu zřejmě chtěla já (ne osud), že jsem se s její další zpovědí setkala díky Juditce a Vlčicím. Jsem v programu La Que Sabé a komunikace s Judit se mi jeví velmi velmi pozitivně.

Mno……mohla bych začít od začátku, což?

Tedy…..

Začátkem roku jsem se dostala k Editě Berkové a jejímu článku na serveru ženy.sro, a protože mne téma hubnutí zajímá, objednala jsem si její e-book. Že jsem normálně uřvaná, jsem věděla. Že to ale bude taková síla se spoustou AHA momentů už v první kapitole, tak díky tomu jsem kvůli oteklým očím celý den téměř nefungovala. Jen co jsem se uklidnila, napsala jsem jí email s velkými díky a ona mi na něj moc mile (a taky slzavě) reagovala. A tak jsme se domluvily na osobním setkání na Dni, kdy se budu mít ráda v Praze.

Ten den jsem si hodlala užít sama se sebou, ale protože kamarádka měla nějaké svoje splíny, vzala jsem ji tam taky. U registrace jsme dostaly welcome drink zdarma a pak jsme se nechaly unášet proudem lidí, tu a tam jsme se zastavily na mrk u stánků či se přinatrefily na workshopu zrovna jako šitém na míru pro nás. Všude jsem očima hledala Editu. V tom celém Atriu Flora, čtyřpatrovém obchoďáku, kde bylo na akci zhruba 3500 žen, jsem si říkala, jak ji jen podle fotky z webu najdu. No….. a najednou jsem se zahleděla o patro výš……….a milá Editka si tam u zábradlí dělala přípravu na svůj workshop o sebevědomí v mateřství a nejen v tomto období.

Tak jsem se k ní přihlásila a po mé připomínce naší emailové korespondence byla hned v obraze. Měla jsem tam s sebou foťák jako vždycky, tak jsem speciálně na Edit vycvakala asi sto snímků, ze kterých si následně vybrala pár a legálně si je koupila, jak moc se jí mé fotografie líbily. Celý den popisovat nebudu, to je na samostatný článeček, nicméně jsme si ho fakt hodně parádně užily.

No a po Dni, kdy se budu mít ráda jsem požádala Editku o přátelství na facebooku. To je taky fenomén na samostatnou úvahu, nicméně já díky němu našla spoustu přátelství, díky němu se se mnou opět skamarádila jedna mladá dáma, které jsem z jejího úhlu pohledu ublížila, díky němu jsem obnovila staré vztahy a díky němu se učím i od velkých mistrů a lidí jako je Osho, Dalajláma, Matka Tereza, Mark Dzirasa, Peter Urbanec a další.

Editka moji žádost přijala a jednoho krásného dne nasdílela na svou zeď celodenní taneční ženský kruh La Que Sabé, který pořádají a dávají dohromady její sestry Dita s Juditou. Tady musím předeslat, že loni jsem se zúčastnila Spiritual Campu pořádaného Markem Dzirasou a byla jsem z toho týdne tak nadšená vším, co tam probíhalo, že jsem byla rozhodnutá tam jet letos znova. Byla jsem skálopevně přesvědčená, že to je to nejlepší, co jsem dosud poznala.

Byli tam úchvatní lektoři jako Pavel Moric – sedminásobný mistr ČR v karate, jogín Shiva Shankar či samotná šamanka – mimochodem nádherná žena – Ivania Navarro. A ti všichni mi něco dali. Nadšeně jsem všem známým vyprávěla, jak jsme vstávali před půl pátou ráno a v půl vycházeli na asi dvoukilometrovou cestu na čajový obřad. V dešti….. Nebo jak jsem dělala dřepy se svým bolavým kolenem a poloběžela po areálu, protože to řekl Pavel Moric, ač jsem se předtím zařekla, že nic takového dělat nebudu…..

Joooooo……člověk míní, vyšší moc mění.

Po Editkou nasdíleném odkazu na ženu vlčici – La Que Sabé jsem na ten server koukla……a……totálně se zabouchla. Do živelné energie, která je vlastní vlastně všem sestrám Berkovým. Do nádherně energicky zpracovaných videí a ještě nádhernější ženské energie. V hlavě mi to velmi šrotilo, když jsem tam ještě pořád měla Spiritual Camp, ale oboje najednou bych dohromady nedala ani financemi, ani vlastní silou. Po dvou dnech zmítání jsem měla jasno – na ty vlčice prostě musím.

Napsala jsem Ditě – nádherné divošce s nejúžasnějšími vlasy, jaké jsem kdy viděla, že mám zájem o jejich celodenní tančení a poté třeba i celou roční akademii. Sebevzdělávání pomocí tance, meditací, ženského sdílení a v neposlední řadě i čtením knihy Ženy, které běhaly s vlky.

Ve svém životě jsem měla už několik předělů, kdy jsem PO byla vždy jiná, lepší než PŘED. Loni to byl Spiritual Camp, letos Den, kdy se budu mít ráda a následně celodenní ženský kruh bohyně Deméter. Tímto dnem se mi opět nastartoval takový sebevzdělávací proces, že se nestačím divit, co všechno zažívám a koho potkávám a co či kdo mi i v mém zralém věku otevírá oči a srdce.

Za poslední dobu mi ovšem největší radost dělá Juditka. Jsem z ní totálně odvařená, jak je ona odvařená z mých emailů. Prej se moje emaily krásně čtou a…….lepší bude originál……

Heeeleeeenko, 

 děkujuuuu za sdílení! Moc si toho vážím! A nejvíc se mi líbí styl, jakým píšeš! To prostě nemá chybu! Měla bys být spisovatelka! Nebo jsi? 🙂 🙂 🙂 

Na Deméter jsi byla úžasná: usměvavá, zapojená, zářivá :-)….

Už se na Tebe moooc těšíme na Artemis!!!

Helenko, moooooc Tě objímám! Piš mi dál, pokud budeš mít chuť!

Měj se překrásně!

 Díky ní jsem začala vážně uvažovat o psaní. Už jsem to před lety zkoušela, ale nějak to vyšumělo a díky padlému notebooku ztratilo docela. No…..tak docela úplně ne. Posílala jsem to pár kamarádkám emailem se zájmem o jejich zpětnou vazbu a v mé odeslané poště to těch pět let trpělivě čekalo na znovuobjevení. Judit má zkrátka dar podporovat a jsem šťastná za její přátelství a nadšení. A těší mne to o to víc, že už jsem členkou celoročního programu La Que Sabé i s jejími bonusy.

No a jedním z bonusů je skoro hodinové video s Lilií Khoustnoutdinovou. Nádherná smyslná žena s úžasným projevem. Krásná nalíčená i absolutně bez make-upu, přirozená, vzdělaná, vědoucí, rozhodná i jemná, něžná i dračice…..to je Lilia. Při sledování její zpovědi, povídání, objevování ženskosti, uvědomování si svých rozhodnutí, svobody být sama sebou a na nic si nehrát, nepředstírat a ukazovat světu svou pravou tvář jsem sledovala hlavně její neverbální projev. Nádherná gesta, velmi autentický a přirozený projev, byla jsem naprosto nadšená sledováním jejích rukou. Tak energických a přitom něžných, tak rozvláčných a zároveň pevných, Lilia mluví jakoby tančila. Jako by pořád tančila. A já vím, že toto video si ještě mnohokrát pustím 🙂

Děkuji všem za každé nasměrování k mé větší radosti ze života.

A svobodě <3

Zdroj foto:Pixabay.com

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account