“PŘED PRAVDOU NEUTEČEME.”
 
Když se spojíme se svou Duší a vstoupíme do jejích hlubin, můžeme ve svém nitru najít to nejcennější: SVOU PRAVDU, SVOU SVOBODU A PŘEDEVŠÍM SVOU DUŠI.
 
Tento týden je o hodně silných individuálních energiích: celý Vesmír nás volá k tomu, abychom se spojili s naší Duší, s tím, co je v nás přirozené, správné, co volá po uchopení, uvědomění a vyjádření.
 
Jestli neznáte knihu “Ženy, které běhaly s vlky”, tak ji pro toto období vřele doporučuji. Na tento týden bych si já osobně vybrala příběh “O Modrovousovi”. Ten totiž dokonale popisuje naše schované, potlačené aspekty našich Duší, před nimiž nejde uniknout.. před Pravdou se totiž nejde schovat… dříve či později si totiž najde Cestu ven. Stejně tak jako se dříve či později budeme muset podívat do svého nitra a přiznat si to, po čem skutečně toužíme, co nás dělá šťastnými a co nám přináší opravdovou spokojenost. ❤ 
 
 
 
Protože tehdy, když najdeme něco, co posílí nás, najdeme něco, co posílí i ostatní a bude to přínosem na naší Cestě nejen nám, ale i těm ostatním. Ale více už ve videu. ????
Přeji nám všem hodně vnitřní síly a odvahy být sami sebou.
 
S Láskou Lenka 
Energie najdete zde https://youtu.be/DLqotfUBc6k.
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account