Krásný den, milí Tvůrci. <3
Vzhledem k současné situaci jsem se rozhodla Vám opět poslat informace k t energiím, které na nás nyní působí.
V tomto čase jsou energie důležitější, než kdy jindy: je v nich totiž schován klíč na ÚSPĚŠNÉ ZVLÁDNUTÍ SITUACE.
 
Informace budou i nadále zobrazovány na mé Facebook stránce či Instagramovém profilu, dále taky na mé webové stránce zde, kde budu uveřejňovat energie daných dnů v souladu s postavením a vlivem planet a toku neutrin na nás podle učení Human designu, starých pohanských a keltských tradic a dalších souvislostí.
Energie budou vždy doplněné afirmací nebo úkolem pro daný týden (energie se mění každých 6 dní), které si můžete říkat, cvičit a kterými můžete čistit právě to téma, které přichází, protože pak půjdete s tokem Života a ne proti němu. <3
PLUS NA KONCI EMAILU PROSÍM VĚNUJTE POZORNOST JEŠTĚ TŘEM OBLASTEM. DĚKUJI. <3 
 
A jaké že jsou energie následujících dní a jaké výzvy a témata toto období přináší?
 
⭐️ ENERGIE BUDOU SPJATÉ S NAŠÍM STÍNEM, MYŠLENKAMI A POVEDOU NÁS K VNITŘNÍ MOUDROSTI, NEVINNOSTI A PROBUZENÍ
Energie Slunce pro nadcházejících 6 dní přináší téma brány 25 – brány ZAPOČETÍ – INICIACE a hlavně NEVINNOSTI. Energie Slunce je o tom vytáhnout nás ven z našich ulit, probudit nás a ponouknout nás k nějaké akci, projevu, rozhodnutí či uvědomění.
Energie, která nám bude následujících 6 dní vládnout, bude velmi intenzivně prověřovat našeho Ducha. Výzev, kterých se nám v těchto dnech dostane, bude více a velmi silně nás povedou k uvědomění si univerzálních principů univerzální – bezpodmínečné Lásky, kterou tato energie přináší.
Univerzální Láska zní jako krásný pojem, ale je potřeba jít hlouběji a dívat se na to, odkud tento princip pochází a co přináší. Nevinnost (a také hlubokou vnitřní moudrost, poznání a probuzení), které v tomto týdnu můžeme objevit, je důsledkem výzev, které nám Život přináší, aby prověřil našeho Ducha i naši osobnost skrze náš stín. A vše, co tento týden bude vyvěrat ven, bude výsledek působení naší mysli, kterou potřebujeme přijmout jako produkt našeho Těla, jako něco, co k nám patří a s čím není potřeba bojovat, ale co je potřeba přijmout a asimilovat. Protože to je výzva, kterou nám přináší postavení planety Země v bráně 46 – v bráně Odhodlání já / Tlačení vzhůru, která je velmi spojena s naší fyzickou existencí a s procesem uvědomění našich niterných myšlenek i pocitů.
Lekce, kterými budeme v tomto týdnu procházet a kterým se budeme učit, budou odvozené od naší podmíněnosti, od našeho nasazení změnit se – vyrůst – dospět a naplnit své poslání a od toho, jakým způsobem budeme schopni absorbovat zkušenosti, které prožíváme. Zkušenosti těchto dní v interakci s druhými lidmi budou hlubokým spirituálním procesem, který budeme moci hodnotit pouze tehdy, až celý cyklus zkušenosti završíme a dokončíme. Pokud se nebudeme umět odevzdat přirozenému cyklu a vývoji Života, může být naše Tělo bude oslabeno (nebo může selhávat ve smyslu obrany před nemocemi) neustálým stresem a prožíváním konstantních krizí plynoucích ze vzdorování přirozenému flow Života a životní energie.
Postavení planet v tomto týdnu bude hodně o rekalibraci naší mysli, našich morálních hodnot a zásad, našeho naplnění, našeho smíření se Smrtí, ale také smířením se s možnými ztrátami, boji, nedostatky a rozdíly mezi tím, co bychom chtěli a mezi tím, jaké budou naše aktuální možnosti: hexagram Slunce totiž tlačí na naše nitro, abychom si ujasnili, jak  to máme se lpěním na materiální rovině: tento týden nečekejte materiální úspěchy, spíš se připravte na hluboké vnitřní procesy, které přinesou mentální a spirituální obnovu (některé myšlenky a úvahy mohou být opravdu tíživé, protože materiální jistoty budou tématem tohoto týdne).
Budeme se potřebovat odvážit se podívat do temných koutů své mysli. Budeme se muset utkat s vlastnostmi chamtivosti, soutěžení, praní, nenávisti, nedostatku, lpění, bojovnosti, různých strachů a obav plynoucích ze všech možných zákoutí naší Duše. V tomto týdnu je možné, že věci uvidíme pesimisticky a černě, ale v takovou chvíli bude potřeba si uvědomit, že HOJNOST JE JEN OTÁZKOU DUCHA. Pamatujte, V TOMTO TÝDNU SI NEJLÉPE SE SVÝMI OBAVAMI A TĚŽKOSTMI PORADÍTE TAK, ŽE JE BUDETE SDÍLET SE SVÝMI BLÍZKÝMI, protože skrze toto sdílení se obohatíte obě strany a pokud vás bude něco tížit, je možné najdete i způsob, jak se znovu odrazit ode dna. Navíc toto sdílení může pomoci posílit vaše kladné morální hodnoty a vaši dharmu, protože právě Uran přinese energii pečování skrze bránu 27 Starání se a výživy v lince chamtivosti, s kterou se potřebujeme vypořádat.
Ego bude hodně silné téma tohoto týdne, spousta planet nahrává tomu, abychom si uvědomili své stíny, své slabiny, své pudy přežití, které se budou tento týden hlásit o slovo a celkově se to v nás bude hodně mlít a my můžeme být zahlceni hodně náročnými myšlenkami, obavami, strachy a také pudy. Mějte ale na paměti, že to je lekce Saturnu, kterou když zpracujeme a pochopíme, pak se může stát naším katalyzátorem na Cestě k sobě, což se v následujících týdnech ukáže jako velmi správné zaměření.
A CO SI TEDY TENTO TÝDEN ZPRACOVAT A PŘIJMOUT, OČISTIT?
Veškeré situace nás karmicky vedou k tomu, abychom se zastavili, nadechli a rozjímali; abychom rozlišili staré a přežité vzorce a pravdy a odložili jsme ze svých zad se vší úctou k našim předkům a naučili jsme se vidět věci v pravdivějším světle, byť tato pravda někdy bude vykoupena vlastním potem a krví.
V tento náročný týden myslete na to, že obavy a strachy doslova o přežití, existenciální jistoty, blahobyt a zázemí budou důsledkem tranzitu, jehož cílem není nás položit a potopit, ale prověřit naši morálku, čistotu naší Duše a našich rozhodnutí a našeho směřování.
Uvědomte si tento týden, že jste pozorovatelem svého Života a nechte ho skrze sebe plynout, aby vás dovedl k moudrosti toho, na čem v Životě opravdu záleží.
A protože půjdeme tento týden docela dost na dřeň, mám pro vás dnes tuto afirmaci:
„Dovoluji si přijmout výzvy mého Života, aby prověřily mé hodnoty, pohledy na svět i mou morálku a mohly mi tak přinést moudrost, čistotu a sílu mé Duše a nevinnost? Ano. A dovoluji si to právě teď? Ano.“

S Láskou zdraví Lenka <3 

 
***

PS: Pokud potřebujete něco probrat, jsem Vám stále k dispozici na  online sezeních po Skype, Facebooku, What´s upu či Viberu, kde se můžeme vidět formou videohovoru. U všech sezení dávám úkoly na čištění energií a také Vaší osobní či rodinné karmy, abyste všechny nadcházející změny zvládli s lehkostí. 

PS2: Teď více než kdy jindy je čas uklidit si v sobě a ve svých Životech: pokud chcete využít současné situace ke kompletní transformaci Vašeho Života, pak mám pro Vás nabídku na můj online transformativní program Nový začátek, který mění Životy těm, kteří do něho vstoupili. Chci Vám vyjít vstříc, jak jen to je možné. Proto akční cena programu prodloužena do té doby, než pomine Covid-19. 🙂
PS3: Teď, když jsou všechny mé přednášky a semináře kvůli opatřením zrušené – uvítali byste online webináře v souladu s tématy, které přichází ke zpracování? Např. tento týden téma práce s vlastním stínem, v dalších týdnech webinář na téma práce s vlastním strachem, intuicí apod.? 

 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account