115

V sobotu 3.2. se sejdeme u mne v pracovně na adrese Za Strahovem 10, Praha6 od 10h nad oslavou svého života v roce 2018.
Nevím jak vy, ale já si ráda nacházím čas a prostor pouze pro sebe, protože tehdy je zřetelně slyšet to, po čem moje duše volá, touží a kam mne směruje.
Máme před sebou modrý a rudý superúplněk v jednom. A také nový začátek v podobě svátku Imbolc.

IMBOLC JE SVÁTKEM ŽENSTVÍ.
Přerodu stařeny v pannu. Starého v nové. Zimy v jaro.
Je to čas očisty a zapálení nového vnitřního ohně. Čas inspirace, transformace a léčení. Čas jehňat, nového života, čas mléka, čas první výživy.
Vytvoříme si mapu přání na nadcházející období, zjistíme kteří průvodci nás v něm budou provázet, ohněm spálíme to staré a očistíme se vodou z posvátného pramene. Vše pochopitelně také provoníme magickými bylinami a pryskyřicemi, které se k tomuto svátku váží. A mapu přání, kterou si vytvoříme taktéž posvětíme, bude mít tedy velkou sílu.
Věnujeme si celý den. Ten den totiž předurčí naše další bytí v roce 2018.
Sejdeme se v 10h a skončíme přibližně v 17h.
Tentokrát potřebuji vědět o účastnicích dopředu, ráda bych vás informovala o tom, co si vzít s sebou na rituál, který vykonáme pod širým nebem. Dejte mi tedy prosím co nejdříve vědět zda přijdete, děkuji.
Tentokrát jde o hodně. Přímo o naše srdce, o vnitřní oheň a naše doma, jehož je patronkou bohyně Brigid, stejně jako celého svátku.
Tato oslava ženství, transformace a života otevírá půlroční cyklus s názvem Královnou svého života, který jsme proměnily, jak Vendulka trefně konstatovala, již z principu, na otevřený 

Přijít tedy může kdokoliv dobré vůle.
Přemítala jsem nad tím, jak podpořit ženskou pospolitost třeba i na hmotné úrovni a nabízím tedy toto: Přijdete-li společně s kamarádkou, cena semináře se pro vás půlí. Líbí se mi ta myšlenka a doufám, že se setká i s ohlasem u vás. No, zjistíme to záhy 

 
Voňavý osobní rozvoj
www.barborakravcikova.cz
tel:773949001

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account