Zdravím Vás,
 
Šestý příběh s bonusem, jak vám Projekt E. V. Č. A …. pohybu pomáhá za pochodu. Přijdu na golf na Albatross, trénuji a zkouším novinky. Setkání s Milanem Vantuchem je obohacující pro oba dva. On mi ukazuje, jaké jsou nové možnosti upravit mé hole, já jej následně proškoluji – dokonce si o to sám řekl, když zjistil, co dělám za práci – v pozici STOJÍCÍ SOCHA a DÝCHÁNÍ.
Je lehce v šoku, že coby mladý muž sportovec a lékárník, je bez ŘÁDného držení těla. Ale začne na tom obratem pracovat, jak sám říká, převážně se ZASUNUTÍM brady, díky čemuž se zlepší další části těla. Je to sportovec tělem i duší, půjde mu to rychle. Proto je rád, že má na čem pracovat.
A HLAVNĚ i co učit děti, kterých má kolem sebe velké množství a ví, že ty to nutně potřebují! (Aneb můj cíl = E. V. Č. A …. pohybu do systému, do škol).
Proto jsem jej zaškolila i v nutné ROZCVIČCE před sportem + též ODŠVIHÁVÁNÍM na opačnou stranu, což má příznivý účinek na zádové vzpřimovače, ale i skrytou přidanou hodnotu, co se psychiky týká. Závěrem jsme přešli k pohybové pozici KRTEK s ROTACÍ, která je pro něj momentálně velmi důležitá, ať na stará kolena, může být aktivní a spokojený golfista, ne-jen skvělý farmaceut, což je jeho hlavní povolání, jak jsem výše uvedla.
Jelikož ve chvíli mého odchodu přicházel mlaďounký velmi nadějný golfista,
i on prošel mým školením, jak začít hrát pravidelně pod par hřiště.
Co má dělat PŘED hrou, V PRŮBĚHU hry a PO hře.
Těším se na jeho výkony v následujících letech. Ještě o něm uslyšíme. Zatím jeho jméno utajím, ale dívky kolem 12 let si již mohou zoubky brousit na jeho zeleno-hnědý kukuč 🙂 (I když nyní se mu již blíží 13 svíčka na dortu).
 
Na další počteníčko se můžete těšit již 21. 6. 2019.
Vaše Wanda E. V. Č. A …. Vorlová
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account