Zdravíčko,
Úvod, patřící k pokračování příběhům, díky nimž můžete zlepšit Váš celistvý přístup k sobě samotným i všem v okolí, tedy těm, kterými se obklopujete (s radostí či povinně). Ať už chceme či ne, okolí ovlivňujeme o ono tak stejně a logicky působí na nás. Je to díky tomu nejsilnějšímu ZÁKONU, který známe pod názvem: PŘITAŽLIVOST alias MAGNETISMUS.

Proto se s Vámi vždy 10., 20. a 30. podělím (místo dřívějšího každého osmého dne v měsíci) o další příběh, jak je Efektivní Využití Času A …. pohybu nutnou preventivní součástí vašich dnů tedy novodobou hygienou, která je stejně podstatná a důležitá, jako je jakákoli jiná.

V knize, kterou jsem vydala a mnozí jí již máte, naleznete celý návod. (Díky zakoupení jste podpořili ZANEDBANÝ fyzický, psychický a duševní rozvoj mládeže v Čechách), DĚKUJI.

Pohodlně se usaďte do SEDÍCÍ SOCHY a nebo si dejte nožky do vyšší pozice, než je Vaše sedací ústrojí a přejí všem pěkné čtení:
Projekt E. V. Č. A …. pohybu = pohybová prevence pro děti aneb život bez bolesti i pro všechny další, kteří jsou ochotni se jí zbavit a dále ji předcházet.

PŘÍBĚH ČÍSLO 39:

Třicátý devátý příběh, jak Projekt E. V. Č. A … pohybu = Efektivní Využití Času A …. pohybu = prospívá za pochodu všem a bez rozdílu.
Díky praktikování získáváme potřebnou životní rovnováhu, nabíráme ztracenou energii a odstraňujeme bolest.

Po dlouhé době a letos prvně (10. 2. 2019), jsem si šla zahrát beach a ještě na Domyno. Kurty dobré, ne však když venku mrzne. Zlatej Kapitol.
Ale k pointě, šla jsem hrát coby náhradnice do mixu. Proti hráčka byla velmi silným protivníkem, byť první výměnu jsem vyhrála já, ale to byla poslední, haha. Stav 3 : 1. Po dohrání se ptám, jak je možné, že její podání je tak kvalitní a NEvyzpytatelná “plachta”, že i parťák měl problém s příjmem. Řekla mi: “Nic si z toho nedělej, jsem profi hráčka a ještě s vystudovanou FTVS.”
K tomuto tématu jsme se dostali, i s klukama, protože o ŘÁDném postoji/ držení těla jim BOHUŽEL chybělo tušení.
Kluky jsem tedy, dle jejich zakřivení páteře, zaškolila do DÝCHÁNÍ, pozice STOJÍCÍ SOCHA a Karla i do pozice SUD (kvůli jeho silné lordóze). Bylo pro oba fascinující, že cítí ihned výsledky. Jen se ptali, jak to dostat pod kůži. To bohužel jinak než PRAVIDELNOSTÍ není možné. Ale i čtení pomáhá to dostat z bez-vědomí do vědomí.
ZÁKLAD, na kterém mohou stavět a dál se ŘÁDně rozvíjet ve všech životu potřebných aspektech.

Zakoupíte zde:Nakladatelství PLOT, Knihkupectví Luxor.
 
Proč Efektivně Využívat Čas A pohyb?
1/ Neboť, bohatý i chudý, prostorově výrazný
i ten, jehož lze díky váze přehlédnout, junior
i senior, zdravý jedinec i invalida – všichni mají jedno společné = 24 hodin denně.

2/ Bez ŘÁDného pohybu a dechu = není život.
Vaše autor-mamin-ka WV

 
S pozdravem a úctou, vaše Wanda Vorlová, další čteníčko vyjde 10. 2. 2020.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account