206

A jedeme další dubnové kolo! *heart**heart**heart*
Olalá, chtělo by se říct! Duben je naprosto fantastický měsíc, protože nám už z astrologického hlediska přinese šance na zcela nové věci s mohutnou podporou doslova celého vesmíru. Prakticky řečeno, mohl by to být měsíc zcela nečekaných náhod, které vyhodí výhybku života nečekaným směrem.
No a to je ten správný čas si vzít k ruce i nějaké ty inspirační karty, tentokrát Andělské modlitby od Kyla Greye, který je považován za představitele takové té modernější ezoteriky, snad i proto, že se svému tématu, kartám, jasnovidectvím zabývá už od šestnácti let. V téhle sadě to vzal pěkně od podlahy a představil nám celou plejádu osobností duchovního světa, archandělů a bohů. Symbolika velmi bohatá a zajímavá pro každého, kdo se je ochoten podívat na historii lidstva i tímto archetypálním způsobem.
A na duben jsem tedy vytáhla dvě:
Ódin (duševní vhled)
Vaše třetí oko je otevřené. Spatříte pravdu v celé její nahoře. Následujte svou intuici.
Krišna (oddanost)
Důvěřujte svému duchovnímu vedení. Vaší oddanosti se dostává ocenění. Jste bezpodmínečně milováni.
První dojem? Schválně, jaký je ten vás?
Já mám pocit, že tato dvojice je o tom, abychom zůstali a byli věrni sami sobě a svému životnímu směřování – a pak se v dubnu staneme svědky toho, jak se něco zhmotní, jak dojdeme k cíli, jak získáme zaslouženou odměnu. A stejně tak i ten, kdo na svoji intuici a vhledy a otevřenost, dá na to, co skutečně kolem sebe vidí a cítí, kdo na tohle vše v dubnu dá, může se ještě tento měsíc, nebo už velmi brzy, dočkat prvních hmatatelných výsledků.
Snad měsíc splněných přání!
Ach, kéž by!
Tak směle do toho a přeju velkou hromadu čisté intuice a událostí, které vás posunou vpřed.
O autorovi:
Kyle Gray se ve svých 16 letech stal nejmladším profesionálním jasnovidcem ve Velké Británii a nepřestává své klienty a publikum udivovat svými neuvěřitelně přesnými informacemi. Přednáší a vede workshopy po celém světě.
Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2017, www.synergiepublishing.com

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account