140

FAJNPARK CHLUMEC NAD CIDLINOU        
 Loňské léto jsme se vraceli z dovolené z Krkonoš do Prahy a tak jsem zjišťovala, kde bychom mohli udělat malé zastavení. Z malého se stalo velké a věřím, že jsme tam nebyli naposledy. Navštívili jsme Fajnpark v Chlumci nad Cidlinou. Moc ráda na to vzpomínám, protože jsme si to tam užili doslova celá rodinka. Fajnpark je rozdělený na několik částí, respektivě které jsem si sama pro sebe tak nějak rozdělila.
Hned u vstupu Káju zaujal např. tzv. joggi jumping (tento unikát mezi trampolínami je stvořen pro běhoskoky. Je to druh pohybu, který je podobný chůzi na Měsíci. Vznášíte se a lehce dopadáte. Dopady na trampolínu tlumí stovky pružin, a tak se šetří klouby běhoskokana.
Atrakce je určena pro děti od 2 let a dospělé) a vláček, který tam má svou „stanici“ a z které vyjíždí na svou cestu s lidmi napříč zábavním parkem. O kousek dál byly bagry, to pravé „ořechové“ pro kluky. Děvčata i kluci se pak společně vyřádí i v hopsálkově, kde jsou různé typy trampolín a vybere si opravdu každý.
Pokud máte děti cca od 1 do 5 let, tak je jistě zaujme i tzv. miniměsto. Jsou tam umístěné minidomky, zámečky, atd. a vše spojuje silnice a cesta. K dispozici jsou miniautíčka a odrážedla. Káju hooodně bavily „vozidla“, vybrat si můžete z mini cars, ufo cars a safari cars. Protože je Kája malý kluk, tak jezdil s tatínkem a jednou dokonce i se mnou.
 Hodně jsme se vyřádili u bitvy s vodou a balonky…. protože jsou tam umístěna vodní a vzduchová děla.
Další součástí areálu, který rovněž navštívíte v rámci vstupného je Dinoprales a Hmyzákov. Do dinopralesa jsem šla bohužel sama, Kája byl malinký a ještě se bál. Milovníci živých zvířátek si přijdou na své ve Zvířátkově či Kozově.  Mezi stromy se nachází zábavná opičí dráha, kde se nejen prolezete na lanech, ale zahrajete si i na dřevěné hudební nástroje.  
 
Občerstvení můžete mít vlastní, ale je tam možnost si zakoupit vše možné, od nápojů, chuťovek, polévek i obědů. Parkoviště je velké, není problém tam najít místo k parkování.
 
http://www.fajnpark.cz/
 
Nyní je možné zakoupit výhodné vstupenky na slevomatu, tak neváhejte a vyzkoušejte.
https://www.slevomat.cz/akce/1260760-celodenni-vstup-do-zabavniho-arealu-fajnpark
 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account