Rok s rokem se pomalu schází a já tenkrát v tento čas psala článek – Podzim s herečkou a modrátorkou Mahulenou Bočanovou. 
Dnes bych Vás chtěla pozvat na novou divadelní komedii – Zamilovaný sukničkář,kterou uvádí divadelní společnost Háta.Mahulenu můžete vidět v roli Marianne.
Premiéra: 4.11.2017  od 19hod. v divadle Palác Praha
Zamilovaný sukničkář:
https://www.divadlohata.cz/
Harry Douglas, záletný americký velvyslanec ve Velké Británii, řekne své ženě Lois, že odjíždí na víkend do Skotska hrát golf. Lois naopak Harrymu oznámí, že bude na víkend v lázních a že jejich dcera Debbie odjíždí navštívit kamarádku. Harry se ovšem tajně vrací do prázdného domu, jelikož si naplánoval milostné dostaveníčko s přitažlivou sousedkou Marianne.
Je to dostaveníčko dosti pikantní, jelikož se chystají splnit si své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan. Debbie se vrací se svým přítelem Joem v domnění, že budou mít celý dům pro sebe. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka Faye Bakerová a kapitán South z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový štáb. Kapitán South nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. Harry zaslechne Debbie, jak si povídá s někým ve svém pokoji, a ptá se, kdo to je.
Hrají :
 Harry Douglas
Lukáš Vaculík
Perkins
Viktor Limr  /  Pavel Nečas
Joe
Filip Tomsa
Kapitán South
Zbyšek Pantůček  /  Martin Zounar
Debbie
Kristýna Kociánová  /  Hana Kusnjerová  /  Radka Pavlovčinová
Marian
Mahulena Bočanová  /  Adéla Gondíková  /  Betka Stanková
Faye
Veronika Jeníková  /  Olga “Háta” Želenská
Lois Douglasová
Ivana Andrlová  /  Pavla Vojáčková
 Kde všude můžete Mahulenu vidět hrát: od 8.10. na ČT Déčku začínají Mazalové 2 .V Činoherním klubu Dámský krejčí .Od listopadu ve hře Zamilovaný sukničkář od Háty a od prosince začíná muzikál Sněhová královna..atd.Info o vstupenkách a dalších divadelních představeních najdete na našich webových stránkách : herečky a moderátorky Mahuleny Bočanové  
https://bocanovamahulena.wordpress.com/

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account