KAVÁRNA
– Sny o kavárně především znamenají snadný a přirozený “zdroj” relaxace a uvolnění, vztahuje se ke snadným způsobům relaxace a naplnění vašich potřeb v životě.
 – Může symbolizovat zdroj “výživy”, ukojení hladu a žízně – 1/ na fyzické úrovni to může poukazovat na to, co jste jedli (v reálu), 2/ na psychické úrovni to znamená, že se vám odněkud dostává duševní “potrava”, psychická a životní energie. 
– Na osobní úrovni to může znamenat vaši emocionální a sexuální touhu, touhu po sexuálním spojení. Toto prostředí může znamenat, že si ve snu zkoušíte různé možnosti, pokud jde o sexuální a partnerské sblížení s někým, kdo není v reálu vaším partnerem, ale vy byste o něj stáli. Ve snu si “nanečisto” zkoušíte, jak by daná osoba mohla v reálném životě reagovat na vaše podněty, týkající se sblížení, partnerství, sexuality. 
– Také může naznačovat místo, kde se setkávají různé aspekty vaší povahy a přirozenosti. Může to naznačovat i setkání v kruhu rodiny.

– Může symbolizovat situaci z vašeho pracovního prostředí. Může se vztahovat k určitému statutu, jaký zaujímáte ve společnosti, nebo ke společenské úrovni či prostředí.

– Pro lepší pochopení snu je dobré položit si tyto otázky: Jaká je atmosféra kavárny? Pro jakou společenskou třídu kavárna je? Co tam dělám, hledám? Jsem tam ve vztahu s někým nebo chci jen jídlo/pití?
POLÍBENÍ V KAVÁRNĚ: Když se někdo (snící osoba či snová postava) pokusí někoho políbit, znamená to, že té osobě nabízí lásku, mocné city, vztah, partnerství. Políbená osoba zřejmě představuje vaše pocity ohledně toho, koho byste chtěli mít ve svém životě. 
 
Zdroj: vykladanisnu.cz
Foto: Pexels
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account