93
A je to tady. První den na střední škole. Vali začala chodit na obchodní akademii. Nová škola, nový kamarádi. Nikdo ji neznal a nevěděl co má za sebou a že si prošla anorexií. Byla sice hubená, ale už ji nelezly kosti. Postavu teda měla velice pěknou. Mohla dělat modeling, ale bránila jí  v tom výška. Vali byla maličká. A tak vyměnila Xchat za Fotopátračku. Doma si udělala pár fotek a čekala, jestli se jí někdo ozve.
Když se tak zamyslím, divím se, že se Vali nestala objetí nějakého úchyla…nebo…
 
Vali dostala zprávu od jednoho fotografa. Nabídl jí focení. Klasické focení v oblečení. Vali s tím souhlasila. Pár dní si psali a domlouvali se na focení a on že ji i nalíčí. Fotograf se jmenoval David. Byl menšího vzrůstu a bylo mu 32 let. Jednu zářijovou neděli se domluvili na focení. Krátce po obědě šla Vali k němu do ateliéru. Tam ji David nalíčil a dal panáka něčeho ostřejšího, aby se uvolnila na focení. Focení trvalo asi 3 hodiny. Po skončení se rozloučili a domlouvali se na setkání, kde vyberou fotky. 
 
Asi za dva dny se měli opět sejít a tentokrát u něj doma. Vali byla nadšená, že má o ni někdo zájem a že slyší samé lichotky na její postavu. No co si budeme povídat. Vali byla naivní mladá holka a on starej chlap, kterej věděl jak na mládě. U něj doma se tedy vybírali fotky. David neustále Vali říkal jak jí to sluší a jak je krásná. Netrvalo dlouho a měl ji tam kde chtěl. Tedy v hrsti. Začali se scházet častěji a častěji. U Davida doma bylo něco zvláštního. Údajně měl bydlet se svojí kolegyní z práce, která přišla o byt. Vali říkal, že ta spává v ložnici a on v obýváku na gauči. Vali byla naivní, ale ne blbá. Zkusila si na něj došlápnout, že pokud mají spolu chodit, tak ona musí pryč. Kupodivu netrvalo dlouho a kolegyně z bytu odešla. Vali si dělala plány jak tam tedy budou bydlet, jak mu ten byt vylepší atd. 
 
Sladkých 16 let. Vali má narozeniny a on má přání jediný… Jo… stalo se to. Aniž by řekla švec… Ať byl David jakýkoliv, jako milenec špatný nebyl. Což bylo asi jeho jediné plus. Vali bylo 16, Davidovi 32 let. Celkem úchylný. Jejich vztah trval asi půl roku. Rodiče o něm samozřejmě nevěděli. Vídali se občas v týdnu, někdy u něj spala z pátka na sobotu. A krom scházení se u něj doma nikdy nikde spolu nebyli. 
Co se v mládí naučíš,… 
 
 
P.S.: Perlička z obchodky, ve třídě bylo 17 holek a 3 kluci. Při cestě na tělocvik skočila Vali spolužákovi na záda. Ten ji nechytl a zlomila si nohu. Se zlomenou nohou chodila celý den a večer skončila se sádrou. 

©2022 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account