Ano jsem stále zde a naživu *wine*. A stále v jednom kole. Zapojena do nových a nových výzev. Jak pracovních, tak životních. No kdo ne? 
    Tak jsem opět po delší odmlce zasedla k telefonu a rozhodla se něco o sobě napsat. Jak jistě víte, jsem výtvarnice v invalidním důchodu po rakovině, zaměstnaná v chráněné dílně Emit. Vlastně ne, dnes už je to sociální podnik. 😎 S radostí vám musím oznámit, že si mě ponechali i do dalšího roku. Už je to 6 let vzájemné, jak doufám i kvalitní spolupráce. Kolektiv i šéf jsou absolutně TOP1.
   Občas jsem maličko zmatená ze svého pracovního zařazení, ale mám homeoffice po celou dobu, a učím se stále nové a nové věci v oblasti grafiky a reklamy. Dnes už ovládám asi 4 různé grafické nástroje od zoneru po corel (stále v samostudiu). A to nepočítám ty online (canva…). Také dělám produktové letáky a videa. Trošku se vzdaluji pozici výtvarnice a transformuji se spíše do pozice dnes tak oblíbeného označení kreativce. Ale ve svém základu není to jedno a totéž?
   Toliko k práci. Proč to píšu? Protože lidičky rakovina nemusí být nutně konec, někdy je začátkem něčeho jiného. Mě přinesla skvělou práci snů, a další se mi pomalu plní. Když jsem dala rakovinu, dávám neuropatii, tak dám cokoliv co si zamanu, když si ovšem zamanu. Nikdy se nevzdávat. A co že upadnu a rozbiju si kolínka. Pofňukat, pofoukat, a jít dál, ono se to zahojí i cestou.
   Ale jak jsem již naznačila v úvodu zapojila jsem se do zajímavých projektů :
– Šikana do klece, se sourozenci Ptáčkovými, kterým jsem prozatím vytvořila omalovanku pro děti a doufám i v další spolupráci (v běhu) 
https://www.facebook.com/sikanadoklece/
https://instagram.com/sikanadoklece?igshid=asniecfsllav
– Inspirace, skupina výtvarníků s každoročním oceněním Umělec roku 
https://instagram.com/inspirace1?igshid=16zfwkhtxexfu
– Inktober, kreslící výzvy 
https://instagram.com/inktober20?igshid=pk08lx9ylprz
– Tlustá výzva pod záštitou umělecké skupiny Tlustá čára, se spoustou zajímavých charitativních projektů od pomoci rodinám vězňů po pacienty s rakovinou ve spolupráci s organizací Amélie
https://instagram.com/tlustacara?igshid=1vkwg4ps6phzl
https://instagram.com/amelie_zs?igshid=148w9d8n7yphn
 
– také se dále věnuji výstavám a pracím na zakázku, 2 x ročně posílám relaxační omalovánky pro pacienty na onkologii Žlutý kopec v Brně
https://my.matterport.com/show/?m=hkZcVx53x5S
   A stále jsem i mamina dvou pubertálních výrostků na distanční výuce. Výbušná kombinace, naštěstí už aspoň mají každý vlastní pokoj a zdánlivý klid… Občas se na mě dojdou podívat s láskyplným výrazem ve tváři : ” Jak se máš.” (schválně bez?) “Jidlo?” “Kafe?” “Odvézt?” “Co? Nádobí? ”  “Od…co…padky?”…
…. No nejsou to zlatíčka!? 
Tak myslím, že se fakt nenudím. Zatím se loučí vaše věčně posedlá matka alias Schiggy 
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account