Vzhledem k datu, je téma dárky stále častější, i můj muž s tím přišel. Jsem milovnice spodního prádla a tak jsem mu sepsala pár tipů jak vybrat tu správnou sexy košilku *gift*
Budu ráda pokud to i vám, respektive vašemu partnerovi, pomůže*heart*
 
Sexy košilky a prádlo jsou taková záludná věc. Chlapům se líbí, ženy je buď milují, nebo nenávidí. Pokud máte doma ten první případ, máte vyhráno. Pokud ten druhý, tak to bude složitější a bude to chtít trochu opatrnosti a diplomacie.
Takže, jestli máte doma tu, co košilky miluje, máte vyhráno. Rozšířit její sbírku je jednoduché, omrkněte na cedulce velikost a pak už jen vybírejte v oblíbených barvách nebo prostě tu, co se líbí vám. Horší je to v opačném případě, tam musíte být opatrný. Ono totiž se tenhle choulostivý dárek s dobrým úmyslem může velmi snadno změnit na několikahodinovou hádku na téma Už se ti nelíbím, nejsem dost sexy, proč si to mám oblékat a proč jsi mi to koupil. To, že vám to přijde sexy a hezké a chcete jí udělat radost totiž ona může pochopit úplně jinak. Že už máte zjištěno, že není úplně proti, to předpokládám jako základní vstupní bod, protože pokud erotické prádlo nesnáší, asi ho nebudete chtít kupovat.
 
Pro začátečnice vybírejte spíš umírněný model. Prostě takový, aby na první pohled nepůsobil jako z vykřičeného domu a i stydlivka se cítila aspoň trochu oblečená. Rozhodně ne tanga a krajkové nic, vybírejte spíš satén nebo ne moc průhlednou krajku, co nechává prostor fantazii. Myslete na to, že když správně zvládnete tenhle první krok, příště už můžete být odvážnější. Barvy raději tmavší nebo bílou, sice vám budou oči lítat k červené krajce s černým lemováním, ale mějte trpělivost a těšte se na příště. Důležitá je i velikost, nic neudělá větší škodu, než darovat malé prádlo a pak poslouchat, že jsme tlusté a místo supersexu  utěšovat, že to není pravda a že se vám líbí. Nejlepší je spoléhat na centimetry, přeměřit některý kousek oblečení a z podprsenky opsat velikost uvedenou na cedulce. To vám zajistí alespoň základní přehled o velikosti, kterou máte vybírat. K dárku si pak promyslete i nějaké věnování, přání nebo vysvětlení. Nebo vsaďte na tajemno, přidejte kartičku s nápisem „udělej mi radost“ a věřte, že to bude velmi příjemný večer.
 
Důležitá rada pro pány: méně je někdy více a v jednoduchosti je krása. A pro jistotu vysvěltení velikostí např. 75C znamená že obvod hrudníku je 75 cm a velikost prsou jsou céčka tedy trojky :-D;-)

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account