Co si zasloužíme?… – na pondělí 02.04.18
 
Zdá se mi až komické, že se den “Obdržení” potká s Velikonočním pondělím. Taky máte, dámy, pocit, že nášup není to, co si zasloužíte? Že vaší odměnou by mělo být spíše nošení na rukou? No… stalo se. Ale tak zlé to určitě nebude. 
 
Den obdržení je dobré využít k tomu, abychom něco získali. Tedy k tomu, abychom se pustili do věcí, ze kterých chceme něco získat, konkrétně odměnu. O tu si ale musíme říct. A řekneme si o ni právě svojí aktivitou. Takže jak se říká: “Nečiň druhým, co nechceš, aby oni činili Tobě!”
 
Zkrátka chovejme se tak, abychom mohli říct, že výsledek, o který usilujeme, si zasloužíme. Obecně se doporučuje začít studovat, požádat o zvýšení platu, požádat o ruku, začít v nové práci nebo uzavřít dohodu. Co není dobré, je lékařské ošetření nebo pohřeb. Toho určitě nechceme více.
 
Zítra si dejte pozor na to, aby na vás někdo z koledníků neprsknul. Neblahá Hvězda Nemoci/Kalamity může ale přivodit nejen nemoc či zranění, ale také potíže v partnerském životě.
 
Takže pánové, nechcete-li si to doma rozházet, buďte ke svým drahým polovičkám zítra jemní.
 
‼️A ještě jedna věc – výše zmíněné je pouze obecná charakteristika dne. Váš osobní horoskop může do daného dne vnést další aspekty. Obzvlášť, pokud hledáte vhodný den k určitým aktivitám.
 
Rádi byste uměli své dny využít na maximum? – www.SkolaPetiPrvku.cz/kurzy

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account