Poslední rok svého života jsem věnovala tvorbě projektu, který je vyvrcholením mých několikaletých seberozvojových aktivit. V sebepoznávání jsem našla smysl života a hlavně klíč k větší pohodě, radosti a pociťování štěstí ze života. A když jsem si sáhla na své dno, podívala se na své stránky střízlivýma očima, objevila své poslání a zaměřila se na své talenty, vytvořila se kolem mě skupina lidí, se kterými jsme vytvořili Mindful. Portál s online seberozvojovými kurzy. Abychom mohli i ostatním předat, jak se naučit poslouchat sebe, své potřeby, najít to, co je pro nás životě důležité, co nás naplňuje a činí šťastnými. Ke spuštění Mindful jsem napsala tiskovou zprávu. Na naše kurzy se můžete podívat na www.mindful-life.cz a u každého kurzu je k dispozici cca půl hodinová ochutnávka z kurzu.

Unikátní česko-slovenskýprojekt Mindful nabízí online kurzy, ve kterých přední čeští a slovenští lektoři a osobnosti sdílí své mnohaleté znalosti a zkušenosti. Nabízí ty nejdůležitější informace a témata, která se ve škole neučí. A přitom jsou pro šťastný a naplněný život zásadní. 

Ve škole jsme se naučili matematiku, zeměpis, dějepis, ale nedostali jsme ty nejdůležitější základy do života. Jak mít partnerský vztah, ve kterém jsme spokojení. Jak pracovat s emocemi. Kde a jak najít sebejistotu a sebedůvěru. Jak rozvíjet svůj potenciál. Jak mít úspěšnou kariéru. Jak si zajistit fyzické i duševní zdraví. “Chybí nám základní informace a vzory, kterými se můžeme inspirovat. Často v životě tápeme a nevíme si s ním rady. Proto jsme spustili náš projekt,” říká zakladatelka Mindful Terézia Béresová.
Transformační kurzy, které kombinují teorii s cvičeními a úkoly, jsou efektivním způsobem, jak se učit nové věci a ihned je aplikovat v životě. “Pokud chcete ve svém životě něco změnit, ale nemáte čas ani chuť sedět nad hromadou knih a studovat desítky hodin, abyste obohatili svůj život a naučili se něco nového, online kurzy jsou skvělou cestou. Lektoři do nich zhustili ty nejdůležitější znalosti a zkušenosti ze svých oborů,” shrnuje výhody online kurzů Terézia Béresová. 

Prvních šest kurzů se zaměřuje na partnerské vztahy, sexualitu a intimitu, vnímavou výchovu, emoční inteligenci a psychickou odolnost, kariérní úspěch a vytvoření hezkého a logicky uspořádaného domova. Následovat budou kurzy o životním stylu, zdravém stravování a pohybu, které postupně naplní šest kategorií – potenciál osobnosti, láska a vztahy, kariéra a peníze, životní styl, bydlení a design, rodičovství. 

“Naše sebepoznávací a seberozvojové online kurzy přináší inspiraci při řešení problémů, které tíží každého z nás. Najdete v nich způsoby, jak sebe a svůj život změnit tak, abyste byli spokojení. Například jak si říct o vyšší plat, jak do dlouholetého vztahu vrátit blízkost a prohloubit lásku nebo jak se s dětmi domluvit po dobrém,” dodává obchodní ředitel Mindful CZ David Myšák. Béresová na závěr upřesňuje cíl projektu, “od začátku mám v hlavě slogan mindful people – mindful world. Pokud chceme změnit svět, potřebujeme začít od sebe a od svého bezprostředního okolí”.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account