Je ráno a ty se budíš vedle svého muže. Jakmile děti uslyší, že jste vzhůru, přiběhnou za vámi do ložnice. Můžete tam být jak dlouho chcete, protože vás netíží čas. Nemusíte na devátou do práce. Přesto vám na účtu peníze stejně každý měsíc přibudou. Pak se rozhodnete co podniknete během dne. Můžete cokoliv bez ohledu na peníze…


Líbí? Tak přesně o tom je neomezený život. Mít dostatek volného času a financí na vysněný životní styl se svojí rodinou.
Život si můžete zařídit tak, jak chcete. Není žádná vyšší instance, která vám diktuje jak žít svůj život. Všichni můžeme prožít život podle svých představ. Avšak ne každý tak žije. Mnoho lidí upadá do průměrnosti. Žijí ve svém malém světě a vytváří si vlastní omezení.
Všichni lidé mají své sny a představy o životě. Když se však zeptáte, co pro to dělají, většinou uslyšíte výmluvy typu: nemám čas, nemám peníze, musím chodit do práce, potřebuji jistotu, až děti vyrostou apod.
Každý má však na výběr. Buď můžete žít dál ve svém malém světě a nebo se rozhodne pro změnu a začít žít život svých snů. Náš život není předem daný.

CHCETE ŽÍT JINAK NEBO VÁM PRŮMĚRNOST VYHOVUJE?
Věřím, že první možnost je správně. Jinak byste na tomto blogu nebyli.
Chcete mít dostatek peněz a času pro svůj neomezený život?  Pak musíte vědět tyto věci:
1. Proč to chcete
Kdo zná můj příběh ví, že v mém dospívání bylo období, kdy jsme byli nuceni se koupat ve studené vodě a svítit jenom svíčkami. Tehdy jsem si řekla, že nikdy nedopustím, aby mé děti zažily takovýto nedostatek. Dala jsem si závazek, že udělám vše proto, abychom vždy měli dostatek peněz a mohli žít neomezený život.
A to je moje silné proč! Vždy když si jsem nejistá nebo nevím co dál, vzpomenu si na svůj důvod proč to dělám.
Jaké je to vaše proč?
Jestli chcete změnit svůj životní styl, mít více peněz a volného času, pak je potřeba znát svůj důvod. Jsme skvělé mámy a chceme, aby se naše rodina měla dobře. A právě rodina a naše děti mohou být skvělou motivaci.
Takže se na chvíli zastavte. Vezměte si papír a tužku a odpovězte si na otázku: Proč chci žít neomezený život? Proč chci mít dostatek peněz a volného času?
2. Musíte tomu něco “obětovat”
Tak a teď se zamyslete nad svojí aktuální situací. Dovolí vám váš současný příjem žít život svých snů?
Chci abyste pochopili, že pokud neuděláte změnu ve vašem myšlení a činech, tak váš život zůstane takový, jaký je. Pokud chcete žít neomezený život, je třeba si uvědomit, že tomu na začátku musíte něco obětovat – sebe, svůj čas, peníze.
3. Jen zaměstnání není cesta
Neomezený život můžete žít i vy se svojí rodinou. Být zaměstnaný se však neslučuje s tím, žít neomezený život. Pokud chcete být pány svého času, musíte se buď stát podnikatelem nebo investorem. Ideálně jejich kombinací.
Žijeme v 21. století a tato doba internetu nám nabízí mnoho možností. Mě několik z nich umožňuje žít lepší život. Chcete i vy mít lepší rodinný rozpočet. Tak koukněte sem – Život jako VIP aneb Rodinné finance za vodou.

0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account