Vyzkoušejte techniku tří dnů. Tento postup dodržuji vždy, když se dostanu do depresivního stavu, když zažiji emocionální šok nebo mám jen blbou náladu. Je to jednoduché a velmi účinné.
1.den – Chce se vám plakat, tak plačte. Chce se vám do něčeho kopnout, tak bušte třeba do polštáře. Máte na jazyku peprná slova plná vzteku tak se vypište na papír. Vše co máte v duši jako smutek, vztek, zlost, zklamání, pocit, že jste k ničemu a všechno vidíte černě musí z těla ven. Nic v sobě neduste ani se neobviňujte, že se tak cítíte. Jste lidské bytosti a tohle je normální reakce na to, že se něco pokazilo. Klidně se schovejte někam do klidu mimo své okolí a čistěte se. Ano čistěte se. Vše negativní ve vás musí pryč, dejte tomu svobodu. Jedině tak se toho zbavíte a už to nemůže škodit.
2.den – Jste vyčerpané z přechozího dne, odpočívejte, relaxujte a nad ničím nepřemýšlejte. Neřešte co nebo kdo vám ublížil. Nesnažte se začít komunikovat a vše napravovat. Jste totiž slabé, máte ještě špatnou náladu a bolí vás hlava z pláče. Nespali jste celou noc a stejně by jste nic kloudného nevymyslely. Tenhle den je váš, tak vypněte a dobijte si baterky.
3.den – Tak teď je ten správný čas hledat řešení a začít komunikovat. Silné emoce jsou pryč a máte čistou hlavu. Jste připravené a při smyslech. Víte co děláte, co říkáte a tak si dokážete představit i následky, které to sebou přinese.
Zdá se vám to tak  jednoduché, že to nemůže fungovat? A proč by nemohlo? Na nějtěžší problém existuje přece nejjednodužší řešení. 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account