Co znamená, když si ve snu kupujete nebo balíte oblečení?

KUPOVAT OBLEČENÍ
– To symbolicky naznačuje výběr/rozhodnutí, týkající se zvažování, jak chcete vypadat před ostatními – jaký “veřejný image” chcete mít, v čem se cítíte pohodlně, atd. 
– Daleko častěji než o veřejný image jde o vaše vlastní životní rozhodnutí, vybírání životního směru, jak komunikujete s ostatními, co si o sobě myslíte, jaké názory, přesvědčení a role si chcete “navléknout”.
– Sny o oblečení/vzhledu nám pomáhají posunout se dál, růst a jít za hranice omezení, která jsme na sebe “navlékli”.
– Pro lepší pochopení se můžeme zeptat: Co si vybírám (co je vybíráno)? Co mi to říká o směru, kterým jdu? Dělám nějaké změny v tom, jak se chovám před ostatními? Ztotožňuju se s rozhodnutím, které činím, nebo je to jen “póza”?
NĚKDO MI POMÁHÁ SEHNAT/KOUPIT OBLEČENÍ: 
– To znamená, že dostáváte (potřebujete) podporu od někoho jiného, abyste se cítili sebejistě a sociálně přijatelně, nebo abyste změnili svou image. (Hodně lidí si neumí vybrat oblečení sami, potřebují znát názor ostatních, jak v tom vypadají – to může přetrvávat z dětství.)
– Také to může znamenat, že se cítíte zbídačeně/vyčerpaně, nebo se cítíte nejistě ohledně sebe samého (kdo jste, jakým směrem se máte v životě vydat, atd.). 
– Pro lepší pochopení se můžeme zeptat: Je tato pomoc od někoho vítaná, nápomocná nebo je tam neochota? Kde se tyto pocity objevují v mém reálném životě? Očekávám, že mi někdo pomůže v mém rozhodování nebo nasměrování? Co naznačuje výběr oblečení?
BALIT SI OBLEČENÍ
– To může naznačovat, že chcete na chvíli někam odjet/odejít, vyjet si na dovolenou, orazit si, odejít na chvíli z domu, dát si na chvíli pauzu od každodenních starostí, atd.
– Také to může naznačovat vaše pocity, že byste se dokonce nejraději někam odstěhovali. 
 
Zdroj: vykladanisnu.cz
Foto: Pexels
0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account