1. Vše je v pořádku

Strach ničemu nepomůže. Naopak! Strach plodí další obavami opředené situace. Je třeba se uvolnit a více se soustředit na to, jak vnášet klid a radost do každé situace, kterou procházíte, čím a kým se necháváte ovlivňovat.

2. Sny stojí za to, aby se plnily

Je to radost, která povznáší mysl a naplňuje srdce láskou, když si plníte svoje sny. Sen, který chováte ve svém srdci, má hluboký potenciál, jak obnovit sílu, abyste zvládli překonat vše, čemu jste vystaveni čelit.

3. Zázraky jsou naprosto přirozené

Zázraky v běžné realitě jsou kauzálním dopadem čistoty záměrů vašeho nastavení. Každý jistě zažil momenty, kdy se něco vyřešilo tak náhle, až rozum zůstal stát. Tajemství těchto momentů tkví v nastavení, které odráží vaše skutečné Já.

4. Autenticita je magicky přitažlivá.

Je to přirozenost; absolutní bytí při plném vědomí a v naprostém přijetí všech aspektů osobnosti. Ten, kdo zná sám sebe a přijal vše, co dříve odmítal, se stává celistvým. Tento člověk působí fascinovaně klidným dojmem.

5. Co se stalo, stalo se.

Minulost nezměníte. Co ale změnit můžete a je ve vaší plné moci, je změnit úhel pohledu na to, co se stalo. Když vše vezmete jako zkušenost, osvobodíte sami sebe ze zakletí minulosti. Pak budete svobodní.
 
*heart*
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account