*heart**heart**heart*
Čas bilancování. Zkraje týdne tu je ještě velmi hezký čas, ve kterém kolem sebe můžeme vidět dobře zapadající souvislosti, všechno bude dávat smysl, dokonce to je i pěkný čas z hlediska mezilidských vztahů a můžeme potkat i lidi, kteří nám budou srdci blízcí nebo něčím nápomocní.  S polovinou týdne se budeme hřát na výsluní čehokoliv, co pro vás v tuhle chvíli má velký smysl a čím žijete, abychom se s druhou polovinou týdne trošku sesadili z trůnu. Může to být únavou, přetížením, nějakými náhlými pochybnostmi, vzpomínkou na minulé zkušenosti, nebo tématem okradení o něco, co bylo naše, a najednou je to pryč. Je tu pocit ztráty, u kterého je nepochopení.
Bude-li vám v tu dobu těžko, smutno a unaveno, odpočiňte si. Je to způsobeno tím, že opravdu nějakou dobu jedete na prázdnou nádrž a je potřeba ji doplnit. Přijde mi, že i ty pocity ztrát jsou takové domnělé, že ve chvíli, kdy se znovu nadechnete, buď zmizí, nebo jejich důsledky dokážete velmi snadno odstranit. Nic se nejí tak horké, jak se uvaří a tady to platí dvojnásob.
Také je možné, že jde o kombinaci nadšení, usazení se v nějaké roli, domácké pohodě, ve které najednou, když se člověk zklidní, uvidíte, co jste kdysi žili a nyní už nemusíte, to citlivým povahám může zapříčinit i smutnější nostalgické rozpoložení. Tuto energii lze také využít pro vylepšení všeho, u čeho máte pocit dluhu, a to zejména v oblasti rodinné, ohledně dětí, nebo vztahů s blízkou rodinou. Tady bude vhodný čas na omluvu, je-li třeba. Na podanou ruku nebo pochopení něčeho, co se v minulosti pochopit nepodařilo. Uvedení v rovnováhu.
Udělejte tento týden všechno hezké, co můžete pro sebe a své blízké a co nejvíce si to užijte. Pokochejte se životem takovým, jaký je a pak si odpočiňte, nebo využijte nástinu minulosti k tomu, abyste se vším probrali a řekli si:  „Fajn, tohle všechno mám už za sebou. A úspěšně.“ Teď žiju něco, co je výsledkem toho, že jsem se kdysi zvedl na kolena. A víte co? Tento týden zcela klidně může být odměnou za přestálé příkoří minulosti. Alespoň maličko. Tak tu odměnu nepřehlédněte…
 

0 Komentářů

Napište komentář

©2023 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account