23. prosinec nám nese zprávu, že advent už končí svou vládu. Dnes zlatá neděle je, a čtvrtá svíce na adventním věnce se zapaluje. Zítra čeká nás velká noc, dárků a splněných snů bude moc. Tak pojďme si odkrýt další pole adventního kalendáře se Zákonem Přitažlivosti a poznat své další role.
 
V mnoha minulých příspěvcích jsem poukazovala na sílu a energii OCEŇOVÁNÍ. Slíbila jsem vám, že se tomuto tématu budu více věnovat, a tak to je tady.
 
Když oceňuješ měníš své vibrace, svůj bod přitahování. A s tím se mění tvá realita – tvé zdraví, tvá cesta, hmota, plní se více tvých žádostí. A tak je OCEŇOVÁNÍ nejmocnější technika ZMĚNY.
 
Někteří z vás jste mi psali a ptali se, jaký je rozdíl mezi VDĚČNOSTÍ a OCEŇOVÁNÍM. Na pomyslné “stupnici”, je rozdíl takový, že OCEŇOVÁNÍ stojí nad VDĚČNOSTÍ, a v tomto momentě je vám jasnější proč raději mluvím o OCEŇOVÁNÍ. Ovšem, v čem je ten rozdíl? Vibrace vděčnosti i oceňování otevírá srdce, obě nás nějakým způsobem ladí…
 
VDĚČNOST, Děkuji za svůj domov, rodinu, za věci, situace, lidi (cokoliv, za co pociťujete vděčnost). V čem je to jiné než oceňování, které stojí na stupnici výše? Když děkujete, děje se, že aktivujete VIBRACI ne-dostatku. Když si říkáte, že jste vděční, často je tam obsažen, i druhý pól (“to nemám)”. Říkáte: “Děkuji za…, ale… (něco mi chybí).” Rozumíte?
 
Podívejme se na OCENĚNÍ, se kterým se pojí slova: OCEŇUJI, LÍBÍ SE MI, MILUJI… Když říkáte: “LÍBÍ SE MI, jak jsem si dnes užila výlet. MILUJI přírodu, zvuky zvířat. OCEŇUJI Tvou přítomnost….” Je zde vibrace směřující k LÁSCE, pocitům radosti, štěstí a to hlavní NAPLNĚNÍ. Tím je vaše vibrace na MÍSTĚ, kde se mnohem lépe a jednodušeji vyplňují vaše přání, sny, touhy, požadavky.
 
A tak, vyměň některá svá slova a zaměřuj se na TÉMATA, ze kterých máš DOBRÝ POCIT. Dopřej si tento DÁREK KAŽDÝ DEN. Dopřej ho nejen sobě, ale i lidem v tvé blízkosti.
 
Přeji vám krásnou zlatou neděli a přeji mír, štěstí a lásku v srdci, kterou vyzařujete do svého okolí.
 
Líbí se mi, že jste v souladu se svou změnou a konáte dobro v sobě a k druhým.
 
Radka Pastyříková
0 Komentářů

Napište komentář

©2024 Ženy s.r.o.

nebo

Přihlášení

nebo    

Zapomenuté heslo

nebo

Create Account